Część I:„Uzupełnianie ubytków w nawierzchniach dróg gminnych emulsją asfaltową i grysami bazaltowymi” w ramach zadań inwestycyjnych pod nazwą: a) Modernizacja drogi gminnej, położenie nawierzchni

GMINA PODEGRODZIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00375553
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00375553/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-04 09:00
Lokalizacja
Podegrodzie, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2f867905-251b-11ed-b8b2-9a321cc30829
Identyfikator
7343456306
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

3 przyznane

IGNACY ŚLEDŹNaszacowice, PL · lot 0
85 096,94 PLN
IGNACY ŚLEDŹNaszacowice, PL · lot 1
41 438,7 PLN
IGNACY ŚLEDŹNaszacowice, PL · lot 2
37 287,45 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00375553 z dnia 2022-10-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Część I:„Uzupełnianie ubytków w nawierzchniach dróg gminnych emulsją asfaltową i grysami bazaltowymi” w ramach zadań inwestycyjnych pod nazwą:
a) Modernizacja drogi gminnej, położenie nawierzchni

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PODEGRODZIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892593

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 248

1.5.2.) Miejscowość: Podegrodzie

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-386

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@podegrodzie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.podegrodzie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.malopolska.pl/ugpodegrodzie

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Część I:„Uzupełnianie ubytków w nawierzchniach dróg gminnych emulsją asfaltową i grysami bazaltowymi” w ramach zadań inwestycyjnych pod nazwą:
a) Modernizacja drogi gminnej, położenie nawierzchni

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f867905-251b-11ed-b8b2-9a321cc30829

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00375553

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025243/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 „Uzupełnianie ubytków w nawierzchniach dróg gminnych emulsją asfaltową i grysami bazaltowymi” w ramach zadań inwestycyjnych

1.1.19 Modernizacja drogi gminnej do „Wajdy” w miejscowości Olszana

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00321551/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DIN-ZA.271.1.25.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ nr I:
„Uzupełnianie ubytków w nawierzchniach dróg gminnych emulsją asfaltową i grysami bazaltowymi” w ramach zadań inwestycyjnych pod nazwą:
a) Modernizacja drogi gminnej, położenie nawierzchni asfaltowej wzdłuż Brzeźnianki od p. Popardowskiego do p. Golonki” w miejscowości Brzezna,
b) Położenie nawierzchni asfaltowej na drodze gminnej obok p. Bargła Andrzeja w miejscowości Długołęka Świerkla,
c) Modernizacja drogi gminnej na osiedle „Zacisze” w miejscowości Olszanka”
Zamówienie obejmuje:
a) uzupełnianie ubytków w nawierzchniach bitumicznych emulsją asfaltową i grysami bazaltowymi – do wbudowania 7,70 ton emulsji, przy czym:
 Brzezna – droga gminna wzdłuż Brzeźnianki – 4 tony,
 Długołęka Świerkla – droga gminna obok p. Bargła Andrzeja – 1,8 tony,
 Olszanka – droga gminna na osiedle „Zacisze” – 1,9 tony,
b) roboty wykonywane będą na drogach gminnych wyszczególnionych w załączniku nr 8a oraz należy je wykonać zgodnie z warunkami określonymi w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, która stanowi załącznik nr 8a do niniejszej specyfikacji,
c) Wykonawca zobowiązany będzie do codziennego rozliczania masy wbudowanej emulsji, przed wyjazdem oraz po zakończonym dnia pracy na wadze, znajdującej się na Gminnym Składowisku w Podegrodziu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 7a, 8a do SWZ.
Z uwagi na brak miejsca pełna informacja znajduje się w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 99041,25 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ nr II: „Modernizacja drogi gminnej do „Wajdy” w miejscowości Olszana”
Zamówienie obejmuje:
 mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni,
 wykonanie podbudowy dolnej z kruszywa naturalnego,
 wykonanie podbudowy górnej z kruszywa łamanego,
 trzykrotne wgłębne bitumowanie nawierzchni drogowej emulsją asfaltową i gryzem bazaltowym.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7b, 8b do SWZ.
Z uwagi na brak miejsca pełna informacja znajduje się w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 53345,25 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III:
„Modernizacja drogi gminnej w Mokrej Wsi „Krzyże” w gminie Podegrodzie”
Zamówienie obejmuje:
 cięcie piłą nawierzchni,
 oczyszczenie mechaniczne nawierzchni,
 wyrównanie nawierzchni masą asfaltową,
 wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno – bitumicznych asfaltowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7c, 8c do SWZ.
Z uwagi na brak miejsca pełna informacja znajduje się w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 52689,78 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 85096,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 85096,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 85096,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IMBUD Ignacy Śledź

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7340008412

7.3.4) Miejscowość: Naszacowice

7.3.5) Kod pocztowy: 33-386

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85096,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41438,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 41438,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41438,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IMBUD Ignacy Śledź

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7340008412

7.3.4) Miejscowość: Naszacowice

7.3.5) Kod pocztowy: 33-386

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41438,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 37287,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 37287,45 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 37287,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IMBUD Ignacy Śledź

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7340008412

7.3.4) Miejscowość: Naszacowice

7.3.5) Kod pocztowy: 33-386

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 37287,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2022-10-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane