Przeprowadzenie badań bezprzewodowego systemu do analizy rozkładu nacisku stóp na podłoże z użyciem sytemu ORTOPIEZOMETR
Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno - Rehabilitacyjny w Zakopanem
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00376066
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-04 11:11
- Lokalizacja
- Zakopane, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7361459982
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe
Wykonawcy
4 przyznane
JAKUB ADAMCZYKZakopane, PL
12 500 PLNIndywidualna Praktyka Lekarska Michał ŚwistZakopane, PL
12 500 PLNSpecjalistyczna Praktyka Lekarska Sławomir DudaZakopane, PL
12 500 PLNTomasz Potaczek ORTOZakopane, PL
12 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.