„Przebudowa i termomodernizacja budynku C Szkoły Podstawowej nr 1 w Barczewie”.

GMINA BARCZEWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00376394
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00376394/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-04 12:24
Lokalizacja
Barczewo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-99e64e5f-3418-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
7393844890
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty elewacyjneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneTynkowanieStolarka drewnianaPokrywanie podłóg i ścianRoboty izolacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00376394 z dnia 2022-10-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa i termomodernizacja budynku C Szkoły Podstawowej nr 1 w Barczewie”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BARCZEWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743574

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 1

1.5.2.) Miejscowość: Barczewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-010

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@barczewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://barczewo.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/barczewo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa i termomodernizacja budynku C Szkoły Podstawowej nr 1 w Barczewie”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99e64e5f-3418-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00376394

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023491/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa i termomodernizacja budynku C Szkoły Podstawowej nr 1 w Barczewie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00347597/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BI.271.35.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Przebudowa i termomodernizacja budynku C Szkoły Podstawowej nr 1 w Barczewie”. Zakres przedmiotu zamówienia polega na wykonaniu remontu budynku C przy Szkole Podstawowej nr 1 w Barczewie mieszczącej się przy ul. Wojska Polskiego 36, dz. 78 obręb 2 miasta Barczewa. W ramach remontu w obrębie parteru powstaną pomieszczenia biblioteki szkolnej, a na poddaszu pomieszczenia biurowe do celów administracyjno-szkolnych.
2. W zakres prac objętych projektem wchodzi m. in.:
• przebudowa ścianek działowych wewnątrz budynku,
• docieplenie podłogi strychu nad pomieszczeniami poddasza,
• wymiana instalacji c.o., wod-kan. i elektrycznych na nowe, montaż instalacji monitoringu, sygnalizacji alarmu napadu i włamania,
• remont ogólnobudowlany wraz z wymianą stolarki okiennej na nową z odtworzeniem detali zdobniczych, renowacji wewnętrznej stolarki drzwiowej, relokacja stolarki wewnętrznej zgodnie z rysunkami, montaż nowych drzwi wewnętrznych stylizowanych, a także wykonanie prac remontowo-budowlanych zawartych w Programie Prac Konserwatorskich i Restauratorskich dla przedmiotowego budynku.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji technicznej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, specyfikacji warunków zamówienia wraz z ewentualnymi zmianami dokonanymi na etapie prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Załączone do SWZ przedmiary robót mają charakter wyłącznie pomocniczy i nie stanowią podstawy do kalkulacji ceny oferty przez Wykonawcę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45410000-4 - Tynkowanie

45422100-2 - Stolarka drewniana

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 29.09.2022 r. nastąpiło otwarcie ofert. W postępowaniu wpłynęła jedna oferta, której cena przewyższa środki Zamawiającego, jakie zamierza przeznaczyć na sfinansowanie tego zamówienia.
2022-10-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane