Modernizacja budynku 36-6 wraz z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych na terenie Ośrodka Szkolenia Żeglarskiego, CSiR, ul. Św. Wita 73, Żywiec.
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00376438
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00376438/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-04 12:33
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d52d7ba4-2847-11ed-b8b2-9a321cc30829
- Identyfikator
- 6750006257
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00376438 z dnia 2022-10-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku 36-6 wraz z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych na terenie Ośrodka Szkolenia Żeglarskiego, CSiR, ul. Św. Wita 73, Żywiec.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001560
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 24
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-155
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@pk.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pk.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.pk.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku 36-6 wraz z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych na terenie Ośrodka Szkolenia Żeglarskiego, CSiR, ul. Św. Wita 73, Żywiec.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d52d7ba4-2847-11ed-b8b2-9a321cc30829
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00376438
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00270594/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja stołówki w Ośrodku Żeglarskim (36-6) w Żywcu wraz z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych na terenie Ośrodka Szkolenia Żeglarskiego CSiR ul. św. Wita 73 Żywiec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00326078/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KA-2/099/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje :
1) Roboty demontażowe i rozbiórkowe wraz z wywozami i utylizacją
2) Dostawa i montaż konstrukcji drewnianej /konstrukcji szkieletowej/ ścian oraz dachu obiektu, malowanie ścian drewnianych, dokumentacja techniczna konstrukcji drewnianej
3) Pozostałe roboty budowlane (dach z blachy powlekanej, ścianki działowe z płyt g-k, malowanie, flizowanie, podkłady podposadzkowe, posadzki z gresów, panele drewniane, stolarka drzwiowa i okienna, roboty towarzyszące)
4) Instalacje sanitarne wewnętrzne (instalacja wodna i kanalizacyjna wewn., biały montaż, podgrzewacz przepływowy, rynny i rury deszczowe, roboty towarzyszące)
5) Instalacje elektryczne wewnętrzne (instalacja zasilania, oświetlenia, odgromowa, osprzęt, rozdzielnica, pomiary powykonawcze, roboty towarzyszące)
Szczegółowy opis i zakres zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (plik zip.), który zawiera STWiORB-y, przedmiary robót, założenia koncepcji remontu oraz zdjęcia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212172-2 - Roboty budowlane w zakresie ośrodków rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 622103,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 622103,29 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 622103,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TATRA - HOUSE Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7350008632
7.3.3) Ulica: Przemysłowa 1 A
7.3.4) Miejscowość: Jordanów
7.3.5) Kod pocztowy: 34-240
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 622103,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2022-10-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |