„Remont tarasów i częściowy remont elewacji budynku przy ul. Żyrardowskiej 53 w Elblągu”
ELBLĄSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00376738
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00376738/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-04 13:40
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-83358972-2ce5-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5781684503
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00376738 z dnia 2022-10-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont tarasów i częściowy remont elewacji budynku przy ul. Żyrardowskiej 53 w Elblągu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ELBLĄSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170334692
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żyrardowska 51 lokal 2
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 55 618 65 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: etbselblag@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://etbs.elblag.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont tarasów i częściowy remont elewacji budynku przy ul. Żyrardowskiej 53 w Elblągu”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83358972-2ce5-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00376738
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00333728/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.80.2022.AD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 165828,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia:
„Remont tarasów i częściowy remont elewacji budynku przy ul. Żyrardowskiej 53 w Elblągu”
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych:
Ul. Żyrardowska 53 w Elblągu
Przedmiotem zamówienia jest remont tarasów i częściowy remont elewacji budynku przy ul. Żyrardowskiej 53 w Elblągu
2. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót w budynku przy ul. Żyrardowskiej 53:
a) remont tarasu,
b) wymianę balustrad na tarasie,
c) wymianę bram garażowych pod tarasem
d) wykonanie części elewacji frontowej budynku.
Szczegółowy zakres robót do wykonania został określony w przedmiarze robót oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót opracowanych przez firmę "Jj Projekt" Pracownia Projektowa Jakub Jaworski, ul. Władysława Łokietka 111, Elbląg (82-300).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-10-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |