Wykonanie termomodernizacji i remontu wraz z modernizacją instalacji gazowej budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Franciszkańskiej 18 w Gliwicach wraz z pracami towarzyszącymi
Zarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00376944
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00376944/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-04 14:20
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3cb32934-377c-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 6312243307
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00376944 z dnia 2022-10-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie termomodernizacji i remontu wraz z modernizacją instalacji gazowej budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Franciszkańskiej 18 w Gliwicach wraz z pracami towarzyszącymi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276567632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dolnych Wałów 11
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bartlomiej.jurkiewicz@zbmgliwice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbmgliwice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie termomodernizacji i remontu wraz z modernizacją instalacji gazowej budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Franciszkańskiej 18 w Gliwicach wraz z pracami towarzyszącymi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3cb32934-377c-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00376944
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00352700/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 155/PZ/2022/ZBM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zgodnie z SWZ: 1. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie termomodernizacji i remontu wraz z modernizacją instalacji gazowej budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Franciszkańskiej 18 w Gliwicach wraz z pracami towarzyszącymi.
2. Zakres prac obejmuje w szczególności:
2.1. docieplenie stropu nad piwnicą i podłogi poddasza
2.2. wykonanie instalacji centralnego ogrzewania
2.3. wykonanie instalacji wodno- kanalizacyjnej
2.4. roboty ogólnobudowlane w lokalach obejmujące prace instalacyjne i elektryczne
2.5. remont klatki schodowej i pomieszczeń piwnicznych
2.6. roboty w zakresie wewnętrznej instalacji elektrycznej,
2.7. roboty dekarskie
2.8. malowanie elewacji
2.9. prace w zakresie nawierzchni
2.10. wykonanie wiaty
2.11. roboty rozbiórkowe
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki, które stanowią integralną część niniejszej SIWZ: dokumentacja techniczna w postaci projektu architektoniczno-budowlanego remontu budynku, projektu technicznego remontu budynku, projektu technicznego w zakresie instalacji centralnego ogrzewania, projektu technicznego w zakresie instalacji elektrycznej, przedmiarów robót, branżowych STWiORB, pozwolenia na budowę, wymagań inwestorskich.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45321000-3 - Izolacja cieplna
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie została złożona żadna oferta.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-10-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |