Modernizacja pomieszczeń 3 piętra budynku przy ul. Mickiewicza 10-16 w Toruniu na potrzeby nowej siedziby Oddziału Okręgowego Inspektoratu Pracy – drugie postępowanie
Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00377006
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00377006/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-04 14:29
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c986908e-380e-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5542086963
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00377006 z dnia 2022-10-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pomieszczeń 3 piętra budynku
przy ul. Mickiewicza 10-16 w Toruniu na potrzeby nowej siedziby Oddziału Okręgowego Inspektoratu Pracy – drugie postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000870340
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Piastowski 4 a
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-012
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 52/320 24 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@bydgoszcz.pip.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bydgoszcz.pip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c986908e-380e-11ed-8832-4e4740e186ac1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
organ nadzoru nad warunkami pracy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
nadzór nad warunkami pracy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja pomieszczeń 3 piętra budynkuprzy ul. Mickiewicza 10-16 w Toruniu na potrzeby nowej siedziby Oddziału Okręgowego Inspektoratu Pracy – drugie postępowanie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c986908e-380e-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00377006
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00079833/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja pomieszczeń 3 piętra w budynku przy ul. Mickiewicza 10 w Toruniu pod nową siedzibę Oddziału Okręgowego Inspektoratu Pracy w Bydgoszczy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00354175/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BG-POR-A.213.196.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1609308,59 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja pomieszczeń 3 piętra budynku przy ul. Mickiewicza 10-16 w Toruniu na potrzeby nowej siedziby Oddziału Okręgowego Inspektoratu Pracy. Ingerencja we wnętrze budynku ma na celu przystosowanie jego funkcjonalności oraz przygotowanie pomieszczeń dla potrzeb Oddziału Okręgowego Inspektoratu Pracy.
Planowane prace w obiekcie nie spowodują zmian istniejącej, podstawowej struktury
konstrukcyjnej budynku ani jego architektury zewnętrznej, a wprowadzone zmiany funkcjonalne poprawią parametry użytkowe i techniczne przedmiotowych pomieszczeń oraz podniosą jego walory użytkowe.
Przedmiot prac obejmuje w szczególności:
wymianę istniejącej stolarki drzwiowej z poszerzeniem otworów drzwiowych oraz montaż nowej stolarki, wymianę istniejącej stolarki okiennej drewnianej na okna drewniane nowej generacji montowane w tych samych otworach ścian zewnętrznych, naprawę i wymianę okładziny tynkowej z wykonaniem gładzi gipsowych, wymianę instalacji i urządzeń sanitarnych, wymianę instalacji wewnętrznej elektrycznej wraz z osprzętem, wykonanie instalacji wentylacji grawitacyjnej oraz wentylacji wymuszonej o odpowiednich parametrach, wykonanie instalacji alarmowej systemu sygnalizacji włamania i napadu, wykonanie instalacji systemu monitoringu (telewizji dozorowej CCTV) w wyznaczonych pomieszczeniach, wykonanie instalacji sieci LAN, wykonanie robót wykończeniowych tynkarskich ścian i sufitów, montaż sufitów podwieszanych, wymiana nawierzchni posadzek,
wykonanie robót malarskich wraz z przygotowaniem i wygładzeniem malowanych powierzchni;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
| 2022-10-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |