KMP TYCHY – PRZEBUDOWA NAWIERZCHNI WRAZ Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENU W SYSTEMIE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ - REALIZACJA ZP-2380-341/2022
Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00377127
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00377127/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-04 14:57
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6456d6f9-3331-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 6340137913
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00377127 z dnia 2022-10-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
KMP TYCHY – PRZEBUDOWA NAWIERZCHNI WRAZ Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENU W SYSTEMIE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ - REALIZACJA ZP-2380-341/2022
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270208292
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lompy 19
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-038
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ka.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaska.policja.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://slaska-policja.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
KMP TYCHY – PRZEBUDOWA NAWIERZCHNI WRAZ Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENU W SYSTEMIE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ - REALIZACJA ZP-2380-341/20222.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6456d6f9-3331-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00377127
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00066155/22/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.26 KMP Tychy – przebudowa nawierzchni wraz z zagospodarowaniem terenu w systemie „zaprojektuj i wybuduj”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-2380-341/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zaprojektowanie i wykonanie robót związanych z przebudową i modernizacją nawierzchni przy garażach wraz z zagospodarowaniem terenu pod miejsca parkingowe. Lokalizacja przedmiotu zamówienia obejmuje teren Komendy Miejskiej Policji w Tychach, Aleja Bielska 46, 43-100 Tychy. Działka o numerze 1567/43 oraz 1568/43.
Na przedmiot zamówienia składa się:
Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla postępowania „KMP Tychy – przebudowa nawierzchni wraz z zagospodarowaniem terenu w systemie zaprojektuj i wybuduj – realizacja”
Wykonanie na podstawie opracowanej dokumentacji robót budowlanych związanych z realizacja dla postępowania „KMP Tychy – przebudowa nawierzchni wraz z zagospodarowaniem terenu w systemie zaprojektuj i wybuduj – realizacja”
Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia Zamawiający opisał w załączniku nr 3 do SWZ – Program Funkcjonalno-
4.5.3.) Główny kod CPV: 45216110-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233140-2 - Roboty drogowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający ogłosił postępowanie, które zostało opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 13.09.2022r. pod numerem 2022/BZP 00345481/01. Postępowanie składa się z 1 zadania (części). Termin składania i otwarcia ofert został wyznaczony na dzień 30.09.2022r. Do wyznaczonego terminu złożono 1 ofertę, która podlega odrzuceniu na mocy upoważnienia zawartego w art. 226 ust. 1 pkt 5 PZP. Zamawiający złożył ofertę, której wartość projektowa przekracza 5% całkowitej ceny brutto za wykonanie całości zamówienia. Upoważnia to Zamawiającego do unieważnienia postępowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-10-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |