„Świadczenie usług asystentów integracyjnych, asystenta szkoleniowego, pośredników pracy, koordynatora projektu, pracownika administracyjnego dla cudzoziemców legalnie przebywających w Polsce ......”
AGENCJA ROZWOJU MAŁOPOLSKI ZACHODNIEJ SPÓŁKA AKCYJNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00377607
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-05 09:02
- Lokalizacja
- Chrzanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6282088858
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi doradztwaUsługi administracji ogólnejDodatkowe usługi biuroweUsługi poszukiwania pracyUsługi w zakresie pozyskiwania personelu, w tym pracowników sezonowych
Wykonawcy
11 przyznanych
Edyta PałuchaChrzanów, PL
12 600 PLNEdyta PałuchaChrzanów, PL
12 600 PLNKatarzyna OczkowskaChrzanów, PL
28 000 PLNEdyta SoleckaChrzanów, PL
28 000 PLNEdyta SoleckaChrzanów, PL
28 000 PLNKatarzyna OczkowskaChrzanów, PL
16 160 PLNEdyta PałuchaChrzanów, PL
16 000 PLNMałgorzata BalChrzanów, PL
16 800 PLNMarta BebakZagórze, PL
16 800 PLNKariona ZastawnikTrzebinia, PL
16 800 PLNKlaudia SzlachcicOświęcim, PL
46 080 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.