Wykonanie robót w zakresie modernizacji wewnętrznej instalacji hydrantowej na poziomie piwnic (etap I) oraz segmencie C1 (etap II) wraz z budową zbiornika żelbetowego na wodę (...)
ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00377648
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00377648/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-05 09:12
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-925c9b9e-3021-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 6340005301
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00377648 z dnia 2022-10-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót w zakresie modernizacji wewnętrznej instalacji hydrantowej na poziomie piwnic (etap I) oraz segmencie C1 (etap II) wraz z budową zbiornika żelbetowego na wodę (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000289035
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 15
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-055
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@sum.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sum.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://sum.eb2b.com.pl/open-auctions.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót w zakresie modernizacji wewnętrznej instalacji hydrantowej na poziomie piwnic (etap I) oraz segmencie C1 (etap II) wraz z budową zbiornika żelbetowego na wodę (...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-925c9b9e-3021-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00377648
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010888/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Modernizacja wewnętrznej instalacji hydrantowej w obiektach ZTM-u w Ligocie (realizacja w 5 etapach) 1 etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00341190/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP/TP/34/II/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane w zakresie:
2. Wykonanie robót w zakresie modernizacji wewnętrznej instalacji hydrantowej na poziomie piwnic (etap I) oraz segmencie C1 (etap II) wraz z budową zbiornika żelbetowego na wodę do celów pożarowych oraz montażem hydroforu w budynku Zakładu Teorii Medycyny Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Medyków 18 w Katowicach Ligocie
Kod CPV:
45332200-5 Roboty instalacyjne hydrauliczne
45453000-7 Roboty remontowe i renowacyjne
45315700-5 Instalowanie sieci rozdzielczych
45311000-0 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45317300-5 Elektryczne urządzenia rozdzielcze
45262300-4 Betonowanie
3. Termin wizji lokalnej wyznacza się na dzień: 15.09.2022 r. w godzinach od 10.00 do 14.00
Wykonawcy zainteresowani dokonaniem oględzin miejsca prowadzenia robót proszeni są
o uprzednie zgłoszenie udziału Zamawiającemu mailem na adres: katdzialtech@sum.edu.pl - mgr inż. Jan Piórecki - Kierownik Działu Eksploatacji Technicznej i Remontów w Katowicach-Ligocie, tel. 32 208 84 11. Uczestnictwo w wizji jest fakultatywne. W trakcie wizji lokalnych nie będą udzielane informacje techniczne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45262300-4 - Betonowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, że na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp unieważnia postępowanie, gdyż nie złożono w nim żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-10-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |