Przebudowa, rozbudowa i remont Oddziału Wewnętrznego, Bloku Operacyjnego oraz Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej Szpitala Miejskiego w Miastku wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie-15/TP/22
Szpital Miejski w Miastku Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00377687
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00377687/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-05 09:21
- Lokalizacja
- Miastko, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f3695911-2d29-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 8421770610
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00377687 z dnia 2022-10-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa, rozbudowa i remont Oddziału Wewnętrznego, Bloku Operacyjnego oraz Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej Szpitala Miejskiego w Miastku wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie-15/TP/22
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Miejski w Miastku Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 222007697
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wybickiego 30
1.5.2.) Miejscowość: Miastko
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: 598570953
1.5.8.) Numer faksu: 598570953
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpitalmiastko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalmiastko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f3695911-2d29-11ed-9171-f6b7c7d593531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa, rozbudowa i remont Oddziału Wewnętrznego, Bloku Operacyjnego oraz Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej Szpitala Miejskiego w Miastku wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie-15/TP/222.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f3695911-2d29-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00377687
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Postępowanie prowadzone jest w ramach projektu RPPM.07.01.02-22-0020/16 „Poprawa dostępności oraz rozwój oddziałów w zakresie chorób cywilizacyjnych, chorób wewnętrznych i rehabilitacji w Szpitalu Miejskim w Miastku Sp. z o.o.” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00336175/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 15/TP/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 9603585,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Robota budowlana polegająca na przebudowie, rozbudowiei remoncie budynku Oddziału Wewnętrznego, Bloku Operacyjnego Szpitala Miejskiego w Miastku wraz z uzyskaniem
pozwolenia na użytkowanie.
2. Przedmiotowa inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Miastko, przy ul. Wybickiego 30, obręb 83/4, jedn. ewid.
Miastko 220106_4.0004 dz. nr ewid. 3/17, 3/18, 3/14.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej, na którą składają się projekt
budowlany, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) – dalej dokumentacja projektowa.
Przedmiary robót mają charakter pomocniczy.
4. Zamawiający informuje, że Oddział Wewnętrzny, Blok Operacyjny i Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej - miejsca, w
których prowadzone będą roboty budowlanie, znajdują się w budynkach Szpitala, które będą w ciągłej eksploatacji – praca
innych Oddziałów nie zostanie wstrzymana. W związku z tym Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia
bezpiecznego dojścia i wyjścia do budynku, w którym prowadzone będą roboty budowlane (korzystanie z budynku oraz
ewakuację przebywających tam ludzi) w czasie funkcjonowania budynku oraz zobowiązany będzie do takiego
zabezpieczenia robót budowlanych by nie kolidowały z pracą pozostałych oddziałów w budynku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 8063315,53 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Robota budowlana polegająca na przebudowie, rozbudowiei remoncie budynku Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej Szpitala Miejskiego w Miastku wraz z uzyskaniem pozwolenia na
użytkowanie.
2. Przedmiotowa inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Miastko, przy ul. Wybickiego 30, obręb 83/4, jedn. ewid.
Miastko 220106_4.0004 dz. nr ewid. 3/17, 3/18, 3/14.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej, na którą składają się projekt
budowlany, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) – dalej dokumentacja projektowa.
Przedmiary robót mają charakter pomocniczy.
4. Zamawiający informuje, że Oddział Wewnętrzny, Blok Operacyjny i Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej - miejsca, w
których prowadzone będą roboty budowlanie, znajdują się w budynkach Szpitala, które będą w ciągłej eksploatacji – praca
innych Oddziałów nie zostanie wstrzymana. W związku z tym Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia
bezpiecznego dojścia i wyjścia do budynku, w którym prowadzone będą roboty budowlane (korzystanie z budynku oraz
ewakuację przebywających tam ludzi) w czasie funkcjonowania budynku oraz zobowiązany będzie do takiego
zabezpieczenia robót budowlanych by nie kolidowały z pracą pozostałych oddziałów w budynku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 1540270,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2022-10-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |