„Modernizacja Szpitala Powiatowego etap V"

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00377794
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00377794/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-05 09:48
Lokalizacja
Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2eb166df-1321-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
8221841618
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

NAFIBUD SPÓŁKA AKCYJNABielsk Podlaski, PL · lot 0
1 790 123,18 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00377794 z dnia 2022-10-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja Szpitala Powiatowego etap V"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 712351100

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna 37

1.5.2.) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spzozmm@spzozmm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spzozmm.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://spzozmm.bip.net.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja Szpitala Powiatowego etap V"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2eb166df-1321-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00377794

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00056685/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja Szpitala Powiatowego w Mińsku Mazowieckim - V etap

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00290330/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 37/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie n/w robót budowlanych:
1. Zakresem robót objęte są pomieszczenia wskazane w dokumentacji pod nazwą zakres_do_wykonania_wysoki_parter.pdf.
2. Szczegółowy zakres robót wskazany jest w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz przedmiarach robót.
3. W zakresie modernizowanych pomieszczeń będą wykonywane roboty polegające na: roboty rozbiórkowe, wykonanie nowych nadproży, remont posadzek, wykonanie nowych ścian z płyt g-k, wykonanie tynków z płyt g-k, roboty malarskie, wykonanie okładzin ścian, wymiana - wstawienie stolarek/ślusarek wewnętrznych, wymiana - wstawienie stolarek/ślusarek zewnętrznych, demontaż istniejącej instalacji gazów medycznych, wykonanie instalacji gazów medycznych i sygnalizacji alarmowej gazów medycznych, demontaż istniejących instalacji sanitarnych, wykonanie instalacji centralnego ogrzewania, wykonanie instalacji kanalizacyjnej i wodociągowej, wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej, demontaż istniejących instalacji elektrycznych, wykonanie tras kablowych, wykonanie instalacji wewnętrznych linii zasilających, wykonanie instalacji oświetleniowej, wykonanie instalacji gniazd wtykowych, wykonanie instalacji domofonowej, wykonanie instalacji sieci strukturalnej, wykonanie instalacji systemu sygnalizacji pożaru oraz podłączenie do istniejącego sytemu p.poż, wykonanie instalacji połączeń wyrównawczych
4. Przełączenie, podłączenie wszystkich wykonywanych instalacji należy uzgodnić z Zamawiającym. Podłączenie instalacji c.o. należy wykonać w porze dziennej, po wcześniejszym uzgodnieniu z zamawiającym oraz w taki sposób aby nie spowodować spadku temperatury w pomieszczeniach. Wykonywane prace nie mogą zakłócać pracy szpitala oraz osób w nim przebywających.
5. Wykonanie wszelkich prób i pomiarów wykonanych instalacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1790123,18 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1843347,95 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1790123,18 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NAFIBUD S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5432181896

7.3.4) Miejscowość: Bielski Podlaski

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1790123,18 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 91 dni

2022-10-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane