Zakończenie remontu garażu podziemnego oraz remontu balkonów w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Mińsku Mazowieckim przy ul. Śniadeckich 5 zlecone 22.06.2020 firmie TEA Construction Sp. z o.o.
Agencja Mienia Wojskowego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00377905
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00377905/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-05 10:18
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c8c2eb25-29da-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5261038122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00377905 z dnia 2022-10-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zakończenie remontu garażu podziemnego oraz remontu balkonów
w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Mińsku Mazowieckim przy ul. Śniadeckich 5 zlecone 22.06.2020 firmie TEA Construction Sp. z o.o.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.lu@amw.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie mieniem Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakończenie remontu garażu podziemnego oraz remontu balkonóww budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Mińsku Mazowieckim przy ul. Śniadeckich 5 zlecone 22.06.2020 firmie TEA Construction Sp. z o.o.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8c2eb25-29da-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00377905
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001874/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.149 Dokończenie robót remontowych garaży , balkonów, nawiewnic okiennych - OR Warszawa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00330201/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Poprzednio prowadzone postępowanie w trybie podstawowym zostało unieważnione zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021 r., poz. 1129 z późn. zm.). W wyznaczonym w wyżej wymienionym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
W celu zapewnienia właściwego utrzymania stanu technicznego budynku i realizacji zadań statutowych ciążących na Oddziale Regionalnym oraz obowiązków ustawowych wynikających z ustawy Prawo budowlane konieczne jest zakończenie remontu.
Zgodnie z treścią art. 305 pkt 2 pzp zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5 pzp., a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-OW.2615.286.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 456564,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakończenie remontu garażu podziemnego oraz remontu balkonów
w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Mińsku Mazowieckim przy ul. Śniadeckich 5 zlecone 22.06.2020 firmie TEA Construction Sp. z o.o. umową DZP-OW.2610.191.2020/73DO która nie została w całości zrealizowana i której realizacja została zakończona odstąpieniem od umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający po przeanalizowaniu dokumentów Wykonawcy, w szczególności tj. Wykazu robót budowlanych wraz z załączonymi dowodami określającymi, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, uznali, iż Wykonawca nie spełnia warunków udziału w postępowaniu. Ponadto formularz cenowy wskazuje na brak zastanowienia się nad technologiczną kolejnością wykonywanych robót. Dodatkowo wynika z ww. dokumentu planowany dwu tygodniowy przestój między jakimikolwiek robotami w okresie od 30 do 45 dnia realizacji, który nie można uznać za prawidłowy.W związku z powyższym, zachodzą przesłanki do unieważnienia postępowania na podstawie
255 ust. 8 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 z późn. zm.), tj. w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
| 2022-10-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |