Poprawa dostępności w szkołach podstawowych w GN w ramach projektu Dostępna Szkoła – Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach
GMINA NASIELSK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00378337
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00378337/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-05 11:56
- Lokalizacja
- Nasielsk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-203d6de5-29f0-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5311607468
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00378337 z dnia 2022-10-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa dostępności w szkołach podstawowych w GN w ramach projektu Dostępna Szkoła – Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NASIELSK
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Inwestycji, Zamówień Publicznych i Programów Strukturalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377899
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Elektronowa 3
1.5.2.) Miejscowość: Nasielsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-190
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@nasielsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nasielsk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/nasielsk/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa dostępności w szkołach podstawowych w GN w ramach projektu Dostępna Szkoła – Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-203d6de5-29f0-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00378337
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025218/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Poprawa dostępności w szkołach podstawowych w GN w ramach projektu Dostępna Szkoła – roboty budowlane II etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Dostępna Szkoła –innowacyjne rozwiązania w kreowaniu przyjaznej przestrzeni edukacyjnej z uwzględnieniem potrzeb uczniów oraz otoczenia”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00330050/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.22.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych oraz dostawa materiałów dydaktycznych, mebli i urządzeń w następujących placówkach:
1) Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach, ul. Kolejowa 65, 05-191 Nasielsk,
Celem wykonania zamówienia jest poprawa dostępności szkół podstawowych dla uczniów. Prace należy wykonać zgodnie z opracowanym dla poszczególnych szkół Indywidualnym Planem Poprawy Dostępności (IPPD).
Szczegółowy zakres i opis robót stanowi:
1) opis przedmiotu zamówienia w formie IPPD– Załącznik nr 10 do SWZ,
2) przedmiar robót – Załącznik nr 9 do SWZ,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
39160000-1 - Meble szkolne
34953300-5 - Chodniki
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę 169 000,00 zł brutto.
W przedmiotowym postępowaniu w wymaganym terminie, tj. do dnia 16.09.2022 r. wpłynęły następujące oferty:
wpłynęły następujące oferty:
1 DLC Łukasz Ciesielski
Przasnyska 2/77
01-756 Warszawa
704 033,38 zł
2 Konsorcjum firm:
Piotr Morawski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Przedsiębiorstwo
Handlowo-Usługowe OK-BUD Piotr Morawski z siedzibą
ul. Warszawska 103,
05-190 Nasielsk –Lider Konsorcjum
Firma ELTIM Sp z o.o.
ul. Gustawa Morcinka 5 paw 36
01-496 Warszawa
– Partner Konsorcjum
997 305,98 zł
Cena oferty z najniższą ceną przewyższa środki jakie Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.
Z uwagi na brak możliwości zwiększenia wyżej wymienionej kwoty w budżecie – Zamawiający postanowił unieważnić niniejsze postępowanie
| 2022-10-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |