„Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Prądzonka w celu dojazdu do gruntów rolnych”
Gmina Studzienice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00378548
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00378548/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-05 12:44
- Lokalizacja
- Studzienice, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-808b48f2-328e-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8421663765
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00378548 z dnia 2022-10-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Prądzonka w celu dojazdu do gruntów rolnych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Studzienice
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Studzienice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979559
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kaszubska
1.5.2.) Miejscowość: Studzienice
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-143
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: 598216607
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@studzienice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.studzienice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Prądzonka w celu dojazdu do gruntów rolnych”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-808b48f2-328e-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00378548
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00002617/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Prądzonka w celu dojazdu do gruntów rolnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00344581/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.11.2022.NJ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 579290,37 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej w miejscowości Prądzonka dz. ew. nr 42/3, 77/2, 73, 112 w celu dojazdu do gruntów rolnych w ramach projektu „Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych”.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie przebudowy drogi na trzech odcinkach łącznej długości L=871mb, zlokalizowanych na działkach ew. nr 42/3, 73, 77/2, 112 obręb Prądzonka 0006:
o odcinek I w km 0+000 - 0+718,4 jezdnia asfaltowa na długości L= 718,4mb, szerokości 4,0m z dwoma poszerzeniami drogi do 5,0m;
o odcinek II w km 0+000 – 0+062 jezdnia z kostki betonowej na długości L = 62,0mb, szerokości 4,0 i 4,5m;
o odcinek III w km 0+000 – 0+090,6 jezdnia z kostki betonowej na długości L = 90,6mb, szerokości 3,0m.
a) Roboty przygotowawcze (odtworzenie trasy i punktów wysokościowych; rozbiórka elementów dróg; przepusty kablowe na liniach energetycznych);
b) Roboty ziemne (wykonanie wykopów w gruncie I-V kategorii; wykonanie nasypów);
c) Roboty odwodnieniowe (studnie chłonne);
d) Podbudowa (koryto wraz z profilowaniem i zagęszczaniem podłoża; połączenie międzywarstwowe nawierzchni drogowej emulsją asfaltową; podbudowa z mieszanki niezwiązanej z kruszywem);
e) Nawierzchnie:
1. nawierzchnie poboczy należy wykonać obustronnie z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie;
2. nawierzchnia z betonu asfaltowego - odcinek I oraz zjazd w km 0+385,1 - warstwa ścieralna;
3. nawierzchnia z betonu asfaltowego - odcinek I oraz zjazd w km 0+385,1 - warstwa wiążąca i wyrównawcza;
4. nawierzchnia z betonowej kostki brukowej- odcinek II i III oraz zjazdy;
5. zabezpieczenie przed spękaniami.
f) Elementy ulic (krawężniki betonowe);
g) Elementy bezpieczeństwa (oznakowanie pionowe);
h) inne elementy ujęte w dokumentacji projektowej i projekcie umowy stanowiącym załącznik Nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert, wpłynęły dwie oferty. Najtańsza oferta w kwocie 1 319 057,42 zł brutto, druga oferta w kwocie 1 366 064,91 zł brutto. Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 712 527,16 zł brutto oraz nie miał możliwości zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1319057,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1366064,91 PLN
| 2022-10-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |