Świadczenie usługi opiekuna (tutora) absolwenta pielęgniarstwa
Akademia Zamojska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00378902
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-05 13:47
- Lokalizacja
- Zamość, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9222736166
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenioweUsługi edukacji medycznej
Wykonawcy
6 przyznanych
Ewa Stańczuk -WójcikTomaszów Lubelski, PL
16 800 PLNDorota FirlejGarbów, PL
15 400 PLNIndywidualna Praktyka Pielęgniarska Maria GęborysTomaszów Lubelski, PL
16 800 PLNJadwiga Katarzyna Borowiec- StankiewiczZamość, PL
16 800 PLNDorota Gniewek - BartnikSułów, PL
16 800 PLNWeronika KowalZamość, PL
16 800 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.