Dostawa sprzętu elektronicznego do Szkoły Podstawowej nr 12 w Toruniu.

Gmina Miasta Toruń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00014562
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00014562/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-08 12:58
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-08dfca4c-bd70-49f1-a33d-1400ed450fc3
Identyfikator
8790001014
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia multimedialneAkcesoria komputeroweMonitory dotykoweUrządzenia drukujące i graficzneMikrofony i głośnikiPomoce dydaktyczneProjektoryKrótkofalówkiDyktafonyKamery cyfroweSprzęt fotograficznyAparaty fotograficzneDrukarki i ploteryNiszczarkiDrukarki atramentoweCzytniki kodu kreskowegoLaminatoryUrządzenia siecioweNośniki do przechowywania

Wykonawcy

2 przyznane

MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
159 697,67 PLN
ANGELIKA GRANDYBERGBłaszki, PL · lot 1
33 365,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00014562 z dnia 2025-01-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu elektronicznego do Szkoły Podstawowej nr 12 w Toruniu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Toruń

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118856

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wały Gen. Sikorskiego 8

1.5.2.) Miejscowość: Toruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wp@um.torun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.torun.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://tcuw.logintrade.net/zapytania_email,182261,e2c8d8e5e95ee7925a5f700b7ff2a3dd.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu elektronicznego do Szkoły Podstawowej nr 12 w Toruniu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08dfca4c-bd70-49f1-a33d-1400ed450fc3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00014562

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00604192

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 97/2024/TCUW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 171641,27 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu multimedialnego wraz z instalacją i konfiguracją.
Dostawa obejmuje: urządzenia multimedialne pozwalające na interaktywne prowadzanie zajęć lekcyjnych, monitory interaktywne wraz z uchwytami, długopisy do modelowania 3D, drukarki 3D, filamenty, głośniki mobilne, projektor do zabaw światłem i cieniem, projektory ledowe, krótkofalówki, dyktafony, translatory, radioodtwarzacze, kamera przenośna, aparat fotograficzny, statywy do aparatu i kamery.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 1a do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

30231320-6 - Monitory dotykowe

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

32340000-8 - Mikrofony i głośniki

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

38652100-1 - Projektory

32237000-3 - Krótkofalówki

32332100-0 - Dyktafony

38651600-9 - Kamery cyfrowe

38650000-6 - Sprzęt fotograficzny

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

4.5.5.) Wartość części: 150917,88 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa z instalacją i konfiguracją sprzętu komputerowo-biurowego.
Dostawa obejmuje: niszczarki biurowe, drukarkę atramentową, skaner kodów paskowych, laminatory, switche, dyski zewnętrzne HDD, urządzenia wielofunkcyjne, drukarkę 3 w 1, urządzenie wielofunkcyjne laserowe, pendrive'y.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 1b do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30232100-5 - Drukarki i plotery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30191400-8 - Niszczarki

30232150-0 - Drukarki atramentowe

30216130-6 - Czytniki kodu kreskowego

42994230-1 - Laminatory

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

30234000-8 - Nośniki do przechowywania

4.5.5.) Wartość części: 20723,39 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159697,67 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 223283,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 159697,67 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Moje Bambino Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7251933448

7.3.3) Ulica: Graniczna 46

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 93-428

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 159697,67 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-20

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33365,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 33365,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33365,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Aktywnie w szkole Angelika Grandyberg

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8272265863

7.3.3) Ulica: Zawady 11D

7.3.4) Miejscowość: Błaszki

7.3.5) Kod pocztowy: 98-235

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33365,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-20
2025-01-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy