Wykonanie robót budowlano-instalacyjnych w celu zabezpieczenia budynków i terenu Szpitala przed podtapianiem

Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00379194
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00379194/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-05 14:40
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c34a82d7-29f5-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
9451932621
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

WOD-GAZ ZAKŁAD INSTALACJI WOD-KAN-CO-GAZ SPÓŁKA CYWILNA FRANCISZEK SOŁTYS, WIESŁAW GĘBKAKraków, PL · lot 0
891 750 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00379194 z dnia 2022-10-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlano-instalacyjnych w celu zabezpieczenia budynków i terenu Szpitala przed podtapianiem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357207664

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Prądnicka 35-37

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-202

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 12 25 78 291

1.5.8.) Numer faksu: 12 25 78 229

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@narutowicz.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.narutowicz.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlano-instalacyjnych w celu zabezpieczenia budynków i terenu Szpitala przed podtapianiem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c34a82d7-29f5-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00379194

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00331688/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wykonanie zabezpieczenia przed podtapianiem wodami opadowymi budynków szpitala

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00331512/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/50/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 561657,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach przedmiotowego zamówienia do realizacji przeznaczono obszar objęty dokumentacją projektową obejmujący swym zakresem działki nr 428/12, 428/11, 428/6, 428/4, 428/17, 428/9 obręb 44 Krowodrza Kraków.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie prac ogólnobudowlanych i instalacyjnych w następującym zakresie:
przebudowa istniejącej doziemnej kanalizacji deszczowej i ogólnospławnej polegającej na budowie przepompowni ścieków wraz z instalacją i automatyką na wyjściu kanalizacji ogólnospławnej z części Budynku Głównego w rejonie Centralnej Sterylizatorni, budowie przepompowni ścieków wraz z instalacją i automatyką na wyjściu kanalizacji z budynku Kuchni od strony południowej oraz montażu automatycznej klapy zwrotnej od strony wschodniej, budowie przepompowni ścieków wraz z instalacją i automatyką w części tunelu technologicznego, wymiany istniejącej wyeksploatowanej pompowni na nową wraz z instalacją i automatyką przy północnej części Domu Pielęgniarek, montażu odwodnień liniowych przed budynkiem Głównym Szpitala od strony zachodniej, montażu klapy zwrotnej wraz z pompą i studnia nadmiarową w budynku przy ulicy Pielęgniarek 6. Wykonane prace mają na celu zabezpieczyć przed podtapianiem ww budynki i tereny Szpitala w czasie intensywnych opadów atmosferycznych. Zakres prac objętych przedmiotowym zamówieniem dokładnie określa dokumentacja projektowa wraz z STWiOR.
Załączone przedmiary robót stanowią materiał pomocniczy do skalkulowania ceny oferty.
Opis przedmiotu zamówienia, sposób wykonania oraz zakres i rodzaj poszczególnych robót obejmujących przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 1.1 – 1.5 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia (wraz z dokumentacją techniczną, załącznikami i projektem umowy) należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji wnoszonymi przez Zamawiającego w trakcie trwania postępowania (będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców). Załączone przedmiary robót (załącznik nr 1a do SWZ) stanowią materiał pomocniczy do skalkulowania ceny oferty.
Zaleca się, aby Wykonawca zdobył wszelkie informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty, w tym szczególnie, aby dokonał wizji lokalnej terenu budowy. Terminy przeprowadzenia wizji lokalnej przez Wykonawców zostały określone w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 891750,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 959407,07 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 891750,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Wiesław Gębka "WOD-GAZ" Zakład Instalacji WOD-KAN-C.O.-GAZ

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Franciszek Sołtys WOD-GAZ Zakład Instalacji WOD-KAN-CO-GAZ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6791011893

7.3.3) Ulica: Stojałowskiego nr 35 lok.1

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-611

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 891750,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-16
2022-10-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane