Wykonanie właściwych robót w ramach zadania pn.: „Stabilizacja osuwiska w Lesznej Górnej przy ul. Lipowej”

GMINA GOLESZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00379586
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00379586/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-06 08:22
Lokalizacja
Goleszów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4859054f-baf5-11ec-9f44-6e63702cb2f7
Identyfikator
5482404996
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00379586 z dnia 2022-10-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie właściwych robót w ramach zadania pn.: „Stabilizacja osuwiska w Lesznej Górnej przy ul. Lipowej”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GOLESZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182433

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 5

1.5.2.) Miejscowość: Goleszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-440

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@goleszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.goleszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.goleszow.bip.net.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie właściwych robót w ramach zadania pn.: „Stabilizacja osuwiska w Lesznej Górnej przy ul. Lipowej”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4859054f-baf5-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00379586

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00120325/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IK.271.8.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia wykonanie właściwych robót w ramach zadania pn.: „Stabilizacja osuwiska w Lesznej Górnej przy ul. Lipowej”
Zakres zamówienia obejmuje:
- stabilizacja osuwiska oddziałującego na rozbudowywany odcinek drogi w postaci budowy 4 szt. konstrukcji oporowych wraz ze wzmocnieniem skarpy i budową drenażu skarpowego,
- rozbudowa drogi gminnej nr 609033S, (klasy D) ul. Lipowa na odcinku 99,21m,
- przebudowa 2 szt. przepustów drogowych,
- budowa 3 szt. wylotów z korytek ściekowych,
- przebudowa 3 szt. rowów drogowych,
- likwidacja 1 szt. rowu drogowego,
- budowa kanału teletechnicznego o długości 102 m z dwóch rur RHDPE40i i dwiema studniami,
- wykonanie oznakowania oraz elementów bezpieczeństwa ruchu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2022-10-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane