"Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych związanych z zagospodarowaniem ulicy Tylnej Mariackiej w strefę toalet publicznych oraz zespołu pojemników na odpady komunalne".

Katowickie Inwestycje S.A. działające w imieniu i na rzecz Miasta Katowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00379720
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00379720/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-06 09:18
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ac8ad40c-2f4d-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
9542588939
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneNadzór nad projektem i dokumentacją

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00379720 z dnia 2022-10-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych związanych z zagospodarowaniem ulicy Tylnej Mariackiej w strefę toalet publicznych oraz zespołu pojemników na odpady komunalne".

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Katowickie Inwestycje S.A. (dawniej Katowicka Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.) działające w imieniu i na rzecz Miasta Katowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240612757

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Porcelanowa 21

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-246

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniainwestycje@kisa.katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.katowickieinwestycje.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kisakatowice.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych związanych z zagospodarowaniem ulicy Tylnej Mariackiej w strefę toalet publicznych oraz zespołu pojemników na odpady komunalne".

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac8ad40c-2f4d-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00379720

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017862/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Zagospodar. ul. Tylnej Mariackiej w zakresie dot. toalet publ. oraz zespołu pojemników na odpady komun. w ramach zad. inwest. pn.: "Przebud. strefy śródm. - obszar ul. Dworcowej i Tylnej Mariackiej"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00349165/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KISA/ZIR/TP/25/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 612818,66 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych związanych z zagospodarowaniem ulicy Tylnej Mariackiej w strefę toalet publicznych oraz zespołu pojemników na odpady komunalne w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa strefy śródmiejskiej - obszar ul. Dworcowej i Tylnej Mariackiej”.
Opis przedmiotu zamówienia:
a)Dokumentacja projektowa
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej zagospodarowania przestrzeni publicznej ul. Tylnej Mariackiej w strefę toalet publicznych oraz zespół pojemników na odpady komunalne w zakresie dokumentacji budowlanej, wykonawczej, Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót oraz przedmiarów robót i zbiorczego zestawienia kosztów uzyskaniem wszystkich niezbędnych decyzji zgodnie z zapisami Ustawy Prawo Budowlane z dnia 7 lipca 1994 r. (Dz.U. z 2022 r. poz. 88).
Dokumentacja powinna być kompletna z punktu widzenia celu, jakiemu ma służyć i określać parametry techniczne przyjętych rozwiązań materiałowych.
Dokumentacja powinna być opracowana przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia budowlane do projektowania.
Projekt winien być oparty o obowiązujące przepisy, normy oraz oparty na nowoczesnych rozwiązaniach technicznych.
Dokumentacja projektowa podlega ostatecznemu sprawdzeniu w zakresie kompletności projektu i spełnienia wymagań określonych w PFU oraz obowiązujących przepisów przez Spółkę Katowickie Inwestycje S.A.
b) Roboty budowlane
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie robót budowlanych objętych dokumentacją projektową polegających na posadowieniu toalet publicznych oraz zespołu pojemników na odpady komunalne wraz z zagospodarowaniem terenu i wykonaniem wszelkich prac i czynności niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania obiektów wraz z instruktażem pracowników przyszłego użytkownika.
c) Pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych w zakresie opracowanej dokumentacji projektowej.
Szczegółowy zakres prac określa:
- Program Funkcjonalno - Użytkowy
- wzór umowy
- sposób przygotowania oferty.

Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady - Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji jakości za wykonanie robót budowlanych wynosił 60 miesięcy od daty odbioru wykonanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga, aby okres rękojmi za wady był równy okresowi gwarancji jakości.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt 1 ustawy Pzp – „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne: W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego, tj. do godziny 09:00 dnia 30.09.2022 roku nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie jest udzielane w imieniu i na rzecz Miasta Katowice (adres: REGON: 276255387 , ul. Młyńska 4, 40-098 Katowice ) przez Katowickie Inwestycje S.A. (dawniej Katowicka Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.).
2022-10-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane