Wykonanie przeglądów technicznych pięcioletnich i rocznych w 2022 r. wymaganych przepisami prawa budowlanego, w budynkach Gminy Bytom zarządzanych przez Bytomskie Mieszkania
GMINA BYTOM - BYTOMSKIE MIESZKANIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00379831
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-06 09:42
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6263001827
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi kontroli technicznej
Wykonawcy
6 przyznanych
ADAM CODOGNIGliwice, PL
15 000 PLNADAM CODOGNIGliwice, PL
21 000 PLNADAM CODOGNIGliwice, PL
69 000 PLNADAM CODOGNIGliwice, PL
30 000 PLNADAM CODOGNIGliwice, PL
14 000 PLNADAM CODOGNIGliwice, PL
21 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.