„Przewóz uczniów dojeżdżających do placówek oświatowych w gminie Wińsko na podstawie zakupionych biletów miesięcznych szkolnych wraz z zapewnieniem opieki nad przewożonymi uczniami w czasie...
Gmina Wińsko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00379915
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-06 10:00
- Lokalizacja
- Wińsko, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9880177504
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Wykonawcy
4 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W WOŁOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWołów, PL
414 720 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W WOŁOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWołów, PL
86 400 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W WOŁOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWołów, PL
95 040 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W WOŁOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWołów, PL
95 040 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.