Wsparcie merytoryczne dla posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania do planowania finansowego i controllingu
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00014722
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00014722/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-08 13:16
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b514a4c8-ce53-45c6-a988-c58de57adaf8
- Identyfikator
- 5262501444
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00014722 z dnia 2025-01-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wsparcie merytoryczne dla posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania do planowania finansowego i controllingu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017181095
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pańska 81/83
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-834
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@parp.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.parp.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://parp.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
agencja rządowa działająca na podstawie ustawy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
wspieranie i rozwój przedsiębiorczości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wsparcie merytoryczne dla posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania do planowania finansowego i controllingu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b514a4c8-ce53-45c6-a988-c58de57adaf8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00014722
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00653414
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: p/245/DFK/2024 (2)
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi wsparcia merytorycznego merytorycznego dla posiadanego przez Zamawiającego systemu do planowania finansowego i controllingu firmy SAS Institute sp. z o.o. (,zwanego dalej „Systemem”), składającego się z modułów „SAS Financial Management” oraz „SAS Access lnterface” (na potrzeby przygotowania ofert Zamawiający udostępni Wykonawcom do wglądu posiadaną dokumentację użytkową („wizja lokalna”, patrz pkt 4).
2. Usługa wsparcia, o której mowa w ust. 1, składać się będzie następujących elementów:
a) wsparcie merytoryczne użytkowników Systemu - 18 h miesięcznie (wsparcie telefoniczne);
b) wsparcie reaktywne w zakresie obsługi zgłaszanych przez użytkowników błędów działania Systemu - 2 h miesięcznie;
c) usługi serwisowe – 2h miesięcznie;
2) usługi „Małego Rozwoju” – 6 h miesięcznie.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
4. Zamawiający przewiduje możliwość sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego (zapoznanie się z dokumentacją użytkową Systemu). Udostępnienie dokumentacji odbędzie się zgodnie z poniższym zasadami:
• dokumentacja będzie udostępniona w formie elektronicznej na laptopie stanowiącym własność Zamawiającego, w dniu 18 grudnia br. w siedzibie Zamawiającego, w godzinach pracy Zamawiającego, w obecności pracowników PARP;
• dokumentacja nie będzie udostępniana w formie papierowej;
• dokumentacji nie będzie można kopiować na nośniki zewnętrzne, kserować ani fotografować;
• Zamawiający dopuszcza sporządzanie notatek z dokumentacji;
• podczas udostępniania dokumentacji Zamawiający nie będzie udzielał odpowiedzi na pytania dotyczące dokumentacji oraz Systemu;
• po zapoznaniu się z dokumentacją, Wykonawca będzie zobowiązany do podpisania oświadczenia o zapoznaniu się z dokumentacją.
5. Wykonawca, który zamierza zapoznać się z dokumentacją, zobowiązany jest zgłosić zamiar takiej wizyty najpóźniej do 17 grudnia br., na adres: pzp@parp.gov.pl lub poprzez Platformę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71356300-1 - Usługi wsparcia technicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert nie została złożona żadna oferta| 2025-01-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |