Zadanie nr 1 pn.: „Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w Przedborzu ”. Zadanie nr 2 pn.: „Modernizacja ul. Pańska – Widełka”. Zadanie nr 3 pn.: „Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Widełka".

GMINA KOLBUSZOWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00380242
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00380242/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-06 11:16
Lokalizacja
Kolbuszowa, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6bd4b259-2cfe-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
8141576232
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty odwadniająceRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie budowy drógRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00380242 z dnia 2022-10-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zadanie nr 1 pn.: „Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w Przedborzu ”.
Zadanie nr 2 pn.: „Modernizacja ul. Pańska – Widełka”.
Zadanie nr 3 pn.: „Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Widełka".

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOLBUSZOWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581666

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Obrońców Pokoju 21

1.5.2.) Miejscowość: Kolbuszowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-100

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@ekolbuszowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ekolbuszowa.logintrade.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.ekolbuszowa.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zadanie nr 1 pn.: „Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w Przedborzu ”.
Zadanie nr 2 pn.: „Modernizacja ul. Pańska – Widełka”.
Zadanie nr 3 pn.: „Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Widełka".

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6bd4b259-2cfe-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00380242

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018988/23/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa drogi gminnej Widełka - Majdan

1.1.9 Modernizacja ul. Pańska - Widełka

1.1.31 Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej do Szkoły Podstawowej im. Janka Zawiszy w Przedborzu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00333617/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.51.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 376819,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zadanie nr 1 pn.: „Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej do Szkoły Podstawowej im. Janka Zawiszy w Przedborzu ”.

1) Szczegółowy zakres robót precyzują materiały do zgłoszenia oraz przedmiar robót.
2) Planowana inwestycja znajduje się w województwie podkarpackim, w powiecie kolbuszowskim, gmina Kolbuszowa. Opracowanie zawiera opis przebudowy drogi gminnej wewnętrznej do Szkoły Podstawowej im. Janka Zawiszy w Przedborzu w km 0+092-0+155.
3) Zakres robót obejmuje następujące elementy:
a) koryto wykonane mechanicznie na całej szerokości jezdni 4,5-3,5m, głębokość koryta do 25cm.
b) podbudowa z kruszywa łamanego 0-31,50mm o grubości po zagęszczeniu 20cm.
c) wykonanie warstwy wiążącej gr. 5 cm z betonu asfaltowego AC 16 W.
d) wykonanie warstwy ścieralnej gr. 4 cm z betonu asfaltowego AC 11 S.
e) zabezpieczenie istniejącego przyłącza gazu rurą osłonową PE 90 – 5,70m.
f) zabezpieczenie istniejącego przyłącza wodociągowego rurą ochronną dwudzielną – 5,0m.
g) uzupełnienie kruszywem łamanym poboczy na szerokości 0,3m o gr. do 10 cm.
h) ułożenie ścieku liniowego w km 0+067-0+155 drogi prawa strona z prefabrykowanych elementów betonowych o wymiarach 60x50x15cm na podsypce piaskowej - 88,0m.
i) wykonanie zjazdu do Szkoły Podstawowej o nawierzchni z kostki brukowej gr. 8cm o szerokości 4m, długość 10m, łuki poziome 2x 3,0m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

4.5.5.) Wartość części: 48780,49 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Zadanie nr 2 pn.: „Modernizacja ul. Pańska – Widełka”.

1) Teren inwestycji: działki nr ewid.: 301, 238, 300 – obręb: Widełka, jednostka ewidencyjna: 180602_5 Kolbuszowa (W) – gmina Kolbuszowa, powiat kolbuszowski.

2) Zamówienie obejmuje roboty drogowe związane z remontem nawierzchni asfaltowej drogi gminnej wewnętrznej (ul. Pańska) w Widełce o nr ew. działki 301, 238 o długości ok. 431,5 m i szerokości 3,3-4,7 m oraz wykonanie nawierzchni asfaltowej na drodze dojazdowej (bocznej) na działce nr ew. 300 o długości 57,5 m i szerokości 3,5-5,0 m.

3) Zakres robót obejmuje:
a) Remont nawierzchni asfaltowej drogi gminnej wewnętrznej (ul. Pańska) w Widełce o nr ew. działki 301, 238:
a. frezowanie częściowe istniejącej nawierzchni bitumicznej, średnia grub. 4 cm – w miejscach dowiązania na skrzyżowaniu z drogą powiatową i w rejonie wejścia do kościoła,
b. warstwa wyrównawcza z betonu asfaltowego (AC 11 W) – w ilości śr. 75 kg/m2,
c. warstwa ścieralnej z betonu asfaltowego (AC 11 S) – o grub. 3 cm,
d. umocnienie poboczy warstwą kruszywa łamanego, grub. warstwy 10 cm.
b) Wykonanie nawierzchni asfaltowej na drodze dojazdowej na działce nr ew. 300 w Widełce:
km od 0+000 do 0+030,8
a. wykonanie profilowania na głęb. 8 cm pod warstwy bitumiczne,
b. wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego (AC 16 W), grub. warstwy 4 cm,
c. wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego (AC 11 S), grub. warstwy 4 cm,
d. umocnienie poboczy warstwą kruszywa łamanego, grub. warstwy 10 cm.
km od 0+030,8 do 0+059,5
a. wykonanie korytowania pod warstwy konstrukcyjne,
b. wykonanie podbudowy (warstwa dolna) z kruszywa łamanego 0/63 mm stabilizowanego mechanicznie, grub. warstwy 15 cm,
c. wykonanie podbudowy (warstwa górna) z kruszywa łamanego 0/31,5 mm stabilizowanego mechanicznie, grub. warstwy 10 cm,
d. wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego (AC 16 W), grub. warstwy 4 cm,
e. wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego (AC 11 S), grub. warstwy 4 cm,
f. umocnienie poboczy warstwą kruszywa łamanego, grub. warstwy 10 cm.
c) Przebudowa istniejących zjazdów utwardzonych oraz wykonanie nawierzchni z kruszywa na zjazdach gruntowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

4.5.5.) Wartość części: 121406,50 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3. Zadanie nr 3 pn.: „Modernizacja drogi gminnej Nr 150500 R Widełka-Majdan w km od 1+740 do 2+000 w miejscowości Widełka”.

1) Teren inwestycji: działki nr ewid.: 1193/1 – obręb: Widełka, jednostka ewidencyjna: 180602_5 Kolbuszowa (W) – gmina Kolbuszowa, powiat kolbuszowski.

2) Zamówienie obejmuje roboty budowlane związane z modernizacją drogi gminnej publicznej Nr 150500 R w km od 1+740 do 2+000, długość przebudowywanej drogi ok. 260 m, szerokość projektowanej jezdni asfaltowej 3,5 m, szerokość umocnionych poboczy 0,75 m:

3) Zakres robót:
a) wykonanie poszerzenia korpusu drogi na odcinku od km 1+740 do 2+000 o szerokości 2 x 0,6 m:
a. wykonanie koryta na poszerzeniach o głęb. 20 cm,
b. wykonanie warstwy dolnej podbudowy z kruszywa łamanego 0-63 mm o grub. 20 cm,
b) profilowanie i zagęszczenie podłoża mechanicznie pod warstwy konstrukcyjne (istniejącej podbudowy drogi),
c) wykonanie górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego 0-31,5 mm o grub. 10 cm na całej szerokości jezdni,
d) ułożenie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC 16 W o grub. 5 cm dla KR1-2 (WT-2 2014),
e) ułożenie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11 S o grub. 4 cm dla KR1-2 (WT-2 2014),
f) wymiana istniejących przepustów pod koroną drogi o średnicy Ø 40 cm,
g) umocnienie poboczy o szerokości 2 x 0,75 m warstwą kruszywa łamanego 0-31,5 mm o grub. 15 cm,
h) wykonanie nawierzchni z kruszywa łamanego 0-31,5 mm o grub. 15 cm - na zjazdach do posesji i na drogi boczne,
i) sporządzenie inwentaryzacji powykonawczej.

4) Szczegółowy zakres robót precyzuje przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

4.5.5.) Wartość części: 136170,24 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Komisja powołana do niniejszego postępowania dokonała otwarcia ofert i stwierdziła, że niepodlegające odrzuceniu oferty na ww. zadania z najniższą ceną brutto przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zgodnie z art. 255 ust. 3 Ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Po dokonaniu analizy finansowej, Zamawiający ustalił, że nie może zwiększyć środków na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia do cen najkorzystniejszej oferty. Wobec powyższego, Zamawiający unieważnia postępowanie realizację
w/w zadania na podstawie art. 255 ust. 3

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 164443,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 164443,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Komisja powołana do niniejszego postępowania dokonała otwarcia ofert i stwierdziła, że niepodlegające odrzuceniu oferty na ww. zadania z najniższą ceną brutto przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zgodnie z art. 255 ust. 3 Ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Po dokonaniu analizy finansowej, Zamawiający ustalił, że nie może zwiększyć środków na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia do cen najkorzystniejszej oferty. Wobec powyższego, Zamawiający unieważnia postępowanie realizację
w/w zadania na podstawie art. 255 ust. 3

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 386277,43 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 386227,43 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Komisja powołana do niniejszego postępowania dokonała otwarcia ofert i stwierdziła, że niepodlegające odrzuceniu oferty na ww. zadania z najniższą ceną brutto przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zgodnie z art. 255 ust. 3 Ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Po dokonaniu analizy finansowej, Zamawiający ustalił, że nie może zwiększyć środków na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia do cen najkorzystniejszej oferty. Wobec powyższego, Zamawiający unieważnia postępowanie realizację
w/w zadania na podstawie art. 255 ust. 3

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 361636,73 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 361636,73 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-10-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane