Montaż barier ochronnych przy drogach powiatowych na terenie powiatu myślenickiego
Zarząd Dróg Powiatowych w Myślenicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00380304
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00380304/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-06 11:32
- Lokalizacja
- Myślenice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da4fc6ed-1ef7-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 6811693856
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00380304 z dnia 2022-10-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż barier ochronnych przy drogach powiatowych na terenie powiatu myślenickiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Myślenicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351571742
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Przemysłowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Myślenice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-400
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@zdp-myslenice.pl, m.zieba@zdp-myslenice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp-myslenice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdp-myslenice.pl https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna powiatu
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarząd dróg
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Montaż barier ochronnych przy drogach powiatowych na terenie powiatu myślenickiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da4fc6ed-1ef7-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00380304
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023207/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Montaż barier ochronnych przy drogach powiatowych na terenie powiatu myślenickiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00312184/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.ZP.261.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 547500 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest montaż barier ochronnych wraz z dostawą i materiałem, przy drogach powiatowych na terenie powiatu myślenickiego.
Roboty stanowiące przedmiot zamówienia będą zlecane na bieżąco. Montaż barier winien być zrealizowany w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Poszczególne prace będą sukcesywnie zlecane telefonicznie.
Planowany zakres robót przewidziany w ramach zamówienia: montaż barier – ok. 1460 mb w ciągach dróg powiatowych. Zamawiający przewiduje montaż barier w ciągach następujących dróg powiatowych:
- nr K1626 Kasina Mała – Węglówka – Kasina Wielka w miejscowości Węglówka – dwa odcinki o łącznej długości ok. 70 mb,
- K1632 Kępanów – Tymbark w miejscowości Żerosławice – odcinek długości ok. 50 mb,
- nr K1924 Pcim – Mała Sucha – Węglówka w miejscowości Węglówka – dwa odcinki o łącznej długości ok. 70 mb,
- nr K1925 Wiśniowa – Węglówka w miejscowości Węglówka i Kobielnik – cztery odcinki o łącznej dł. ok. 360 mb,
- nr K1934 Pcim – Krzywica – Poręba w miejscowości Pcim – dwa odcinki o łącznej dł. ok. 80 mb,
- nr K1975 – droga na Chełm w Myślenicach – sześć odcinków o łącznej dł. ok. 680 mm,
- nr K1921 Tokarnia – Bogdanówka w miejscowości Bogdanówka – odcinek długości ok. 150 mb
Odcinki początkowe i końcowe długości 4 m. W zakresie wykazanych odcinków barier są takie, które będą wymagały dowiązania do istniejącej już bariery, jednostronnie lub obustronnie.
Jeżeli z obmiaru powykonawczego okaże się, że nie zrealizowano całości założonej w kosztorysie ilości, Zamawiający może zlecić dodatkowy odcinek uzupełniający zaplanowaną w kosztorysie ilość.
Na całkowita wartość zamówienia składa się: cena montażu barier, cena dowozu na miejsce wykonywania montażu, cena materiału niezbędnego do prawidłowego montażu, w szczególności barier, słupków i zakończeń oraz wszelkie inne koszty związane z prawidłowym wykonaniem zamówienia.
Rozliczenie nastąpi w oparciu o jednostkowy obmiar powykonawczy wykonanych robót i ceny jednostkowej wykazanej w ofercie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz orientacyjny zakres robót do wykonania zawarty jest w Ogólnych Wymaganiach oraz w kosztorysie, załączonych do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928110-2 - Bariery drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 282838,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 282838,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 282838,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TB INFRA Mariusz Życiński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 634-235-52-64
7.3.3) Ulica: Tartaczna 20
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-749
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Częściowy montaż drogowych barier ochronnych
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 282838,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-10-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |