„Prowadzenie zajęć przygotowujących uczniów wszystkich szkół podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Kazimierza Wielka do udziału w zawodach sportowych”

Zespół Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Publicznych Szkół i Placówek w Kazimierzy Wielkiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00014747
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00014747/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-08 13:18
Lokalizacja
Kazimierza Wielka, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c626fa19-f8ba-4c9f-a80d-48ad6e2d3a9a
Identyfikator
6621283888
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi świadczone przez ośrodki sportowe

Wykonawcy

1 przyznane

KAZIMIERSKI OŚRODEK SPORTOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKazimierza Wielka, PL · lot 0
87 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00014747 z dnia 2025-01-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Prowadzenie zajęć przygotowujących uczniów wszystkich szkół podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Kazimierza Wielka do udziału w zawodach sportowych”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Publicznych Szkół i Placówek w Kazimierzy Wielkiej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290619996

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 12

1.5.2.) Miejscowość: Kazimierza Wielka

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-500

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 413522145

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zoszk@kazimierzawielka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zeaskazimierzawielka.bip.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Prowadzenie zajęć przygotowujących uczniów wszystkich szkół podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Kazimierza Wielka do udziału w zawodach sportowych”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c626fa19-f8ba-4c9f-a80d-48ad6e2d3a9a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00014747

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Postępowanie przeprowadzono w trybie zamówienia z wolnej ręki ze względu na bliskie sąsiedztwo Hali Sportowej KOS oraz szkół, co ma na celu oszczędne i efektywne wydatkowanie środków budżetowych. Hala jest jedynym w tym środowisku obiektem sportowym, który może świadczyć tego typu usługi. Chcąc poprawić warunki realizacji zadań sportu szkolnego postanowiono umożliwić dostęp do bezpiecznej i funkcjonalnej infrastruktury sportowej dla wszystkich uczniów szkół podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Kazimierza Wielka w celu przygotowania tych uczniów do udziału w zawodach sportowych.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZEAS.26.14.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zleceniodawca zleca, a Zleceniobiorca zobowiązuje się do wynajmowania Hali Sportowej do prowadzenia zajęć przygotowujących uczniów wszystkich szkół podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Kazimierza Wielka do udziału w zawodach sportowych w okresie od 7 stycznia do 26 czerwca 2025 roku.
2. Na przedmiot usług określony w ust. 1 niniejszego paragrafu składa się następujący zakres czynności do wykonania przez Zleceniobiorcę:
1) pełnej dostępności do „centralnej” sali gimnastycznej wraz z przynależnymi pomieszczeniami do przechowywania własnego sprzętu sportowego,
2) korzystanie ze sprzętu sportowego będącego własnością KOS,
3) udostępnienie sali siłowni,
4) korzystanie z pomieszczeń szatni, toalet i pomieszczeń socjalnych dla prowadzących zajęcia nauczycieli,
5) korzystanie z boisk, na zewnątrz budynku Hali, do siatkówki plażowej,
6) ubezpieczenia OC.
3. Wymagany termin rozpoczęcia usług ustala się na dzień 07.01.2025 r.
4. Wymagany termin zakończenia usług ustala się na dzień 26.06.2025 r.
5. Określone terminy realizacji umowy dotyczą dni nauki szkolnej zgodnie z harmonogramem stanowiącym załącznik do umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 92610000-0 - Usługi świadczone przez ośrodki sportowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 350,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 350,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 350,00 PLN

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kazimierski Ośrodek Sportowy Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6621736373

7.3.3) Ulica: Tadeusza Kościuszki 13

7.3.4) Miejscowość: Kazimierza Wielka

7.3.5) Kod pocztowy: 28-500

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 87500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-07 do 2025-06-26
2025-01-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi