Zatrudnienie rejestratorów medycznych - asystentów na SOR

SZPITAL WOLSKI IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00380481
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-10-06 12:10
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5271045483
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi stomatologiczne i podobne

Wykonawcy

15 przyznanych

Michał BrzezińskiPłock, PL
14 656,8 PLN
Małgorzata DąbrowskaLegionowo, PL
14 656,8 PLN
Paulina GałązkaWarszawa, PL
14 656,8 PLN
Dominika GrothWarszawa, PL
14 656,8 PLN
Jan HoffmanWarszawa, PL
14 656,8 PLN
Łukasz LeśnowolskiWarszawa, PL
14 656,8 PLN
Natalia NowakWarszawa, PL
14 656,8 PLN
Esmail Haj ObeidNiemcz, PL
14 656,8 PLN
Julia PogodaWarszawa, PL
14 656,8 PLN
Milena PolakOpoczno, PL
14 656,8 PLN
Zuzanna RybkaWarszawa, PL
14 656,8 PLN
Karolina SmolińskaWarszawa, PL
14 656,8 PLN
Katarzyna SzawłogaGrójec, PL
14 656,8 PLN
Agnieszka ToraWarszawa, PL
14 656,8 PLN
Maria ZabielskaWarszawa, PL
14 656,8 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.