„Remont dwóch lokali mieszkalnych położonych w budynku przy ul. Marka Prawego 8/2 oraz 8/4 w Strzelcach Opolskich”.

GMINNY ZARZĄD MIENIA KOMUNALNEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00014770
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00014770/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-08 13:20
Lokalizacja
Strzelce Opolskie, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2920de85-28fe-4499-8341-6a72d2a321f5
Identyfikator
7561858899
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjnePokrywanie podłóg i ścianRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie sufitów podwieszanychRoboty malarskieTynkowanieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

BŁAŻEJ WOŹNICAStrzelce Opolskie, PL · lot 0
181 980 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00014770 z dnia 2025-01-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont dwóch lokali mieszkalnych położonych w budynku przy ul. Marka Prawego 8/2 oraz 8/4 w Strzelcach Opolskich”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY ZARZĄD MIENIA KOMUNALNEGO

1.3.) Oddział zamawiającego: GZMK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413277

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zamkowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Strzelce Opolskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-100

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 778873236

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@gzmk.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gzmk.strzelceopolskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2920de85-28fe-4499-8341-6a72d2a321f5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont dwóch lokali mieszkalnych położonych w budynku przy ul. Marka Prawego 8/2 oraz 8/4 w Strzelcach Opolskich”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2920de85-28fe-4499-8341-6a72d2a321f5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00014770

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00000669/22/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 „Remont dwóch lokali mieszkalnych położonych w budynku przy ul. Marka Prawego 8/2 oraz 8/4 w Strzelcach Opolskich”.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie dofinansowane jest z Banku Gospodarstwa Krajowego ze środków Funduszu Dopłat.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00623865

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZ.IV.392.19.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont dwóch lokali mieszkalnych położonych w budynku przy ul. Marka Prawego 8/2 oraz 8/4 w Strzelcach Opolskich.
2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności :
- wykonanie robót rozbiórkowych wraz z wywozem i utylizacją odpadów,
- wykonanie robót ogólnobudowlanych tj. montaż sufitów podwieszanych wraz z izolacją z wełny mineralnej, malowanie, tynkowanie ścian, licowanie ścian i podłóg płytkami, ułożenie płyt podłogowych OSB, wykonanie podłóg z paneli winylowych na podkładzie korkowym wraz z wykończeniem listwami przyściennymi, wymiana stolarki drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej, wymiana stolarki okiennej PCV w kolorze białym ( o współczynniku U=0,90 W/m2*K),
- wymiana kompletnej instalacji wodociągowej wraz z podejściami,
- wymiana kompletnej instalacji kanalizacyjnej wraz z podejściami,
- wymiana kompletnej instalacji elektrycznej wraz z osprzętem,
- wymiana instalacji gazowej/zabezpieczenie antykorozyjne instalacji gazowej
- montaż zlewozmywaka 2- komorowego wraz z baterią oraz kuchenki gazowej 4-palnikowej z piekarnikiem,
- montaż kompletnego wyposażenia sanitarnego pomieszczenia łazienki ( brodzik wraz z kabiną prysznicową min. 90cm / wanna min. 160cm, bateria prysznicowa/ wannowa, umywalka min, 60cm wraz z baterią umywalkową, WC podwieszane na stelażu wraz z misą ustępową bezkołnierzową i deską wolnoopadającą, bojler elektryczny pojemnościowy c.w.u min. 80l) ,
3. Zakres zamówienia obejmuje również:
- wykonanie wymaganych prawem i określonych w SWZ (w tym w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót - STWIOR): badań, prób i pomiarów,
- wywóz i zagospodarowanie wszelkich odpadów powstałych podczas realizacji zadania,
- sporządzenie dokumentacji powykonawczej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45410000-4 - Tynkowanie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 181980,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 181980,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BŁAŻEJ WOŹNICA ”WOZBUD”

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7561979700

7.3.3) Ulica: 1 Maja 35

7.3.4) Miejscowość: Strzelce Opolskie

7.3.5) Kod pocztowy: 47-100

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 181980,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-01-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane