Modernizacja instalacji elektrycznej obiektu SP ZOZ WSPR w Białymstoku przy ul. Pogodnej 22 w Białymstoku
SP ZOZ WSPR w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00380719
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00380719/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-06 12:48
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-70cffa0b-0cb7-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5422503045
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00380719 z dnia 2022-10-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji elektrycznej obiektu SP ZOZ WSPR w Białymstoku przy ul. Pogodnej 22 w Białymstoku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SP ZOZ WSPR w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050622576
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poleska 89
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-874
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wspr.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pogotowie.bialystok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/; http://www.pogotowie.bialystok.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja instalacji elektrycznej obiektu SP ZOZ WSPR w Białymstoku przy ul. Pogodnej 22 w Białymstoku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70cffa0b-0cb7-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00380719
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015141/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja instalacji elektrycznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00301960/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EOP.332.13.22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1176713,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja instalacji elektrycznej obiektu SP ZOZ WSPR w Białymstoku przy ul. Pogodnej 22 w Białymstoku. Zakres robót budowlanych obejmuje wykonanie w szczególności:
a. wewnętrznej linii zasilającej relacji rozdzielnica RPOZ – rozdzielnica główna RG
b. obwodów odbiorczych jednofazowych
c. obwodów odbiorczych trójfazowych
d. instalacji oświetlenia wewnętrznego
e. instalacji oświetlenia awaryjnego
f. instalacji oświetlenia zewnętrznego
g. instalacji teletechnicznej
h. instalacji ochrony przeciwprzepięciowej
i. instalacji ochrony przeciwporażeniowej
j. instalacji połączeń wyrównawczych miejscowych
k. instalacji systemu sygnalizacji pożaru
l. instalacji systemu detekcji CO
oraz prace wykończeniowe: szpachlowanie i malowanie
zgodnie z umową, projektem wykonawczym branży elektrycznej, schematami instalacji elektrycznej i teletechnicznej, opracowanym systemem sygnalizacji pożaru, przedmiarem robót oraz Załącznikiem nr 11 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1 i 2 do SWZ. Umowa stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45000000-7 - Roboty budowlane
45262522-6 - Roboty murarskie
45410000-4 - Tynkowanie
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1310000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1705637,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1310000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paweł Jurczuk, Elektrovolt Paweł Jurczuk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9661730220
7.3.3) Ulica: Wiejska 29
7.3.4) Miejscowość: Sobolewo
7.3.5) Kod pocztowy: 15-509
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1310000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
| 2022-10-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |