Modernizacja mogiły zbiorowej dla zadania pn.: „Remont mogiły zbiorowej Mauzoleum „Kalkówka” w Mławie”
MIASTO MŁAWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00380784
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00380784/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-06 12:58
- Lokalizacja
- Mława, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-426a0803-38e3-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5691760034
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00380784 z dnia 2022-10-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja mogiły zbiorowej dla zadania pn.: „Remont mogiły zbiorowej Mauzoleum „Kalkówka” w Mławie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO MŁAWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377830
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stary Rynek 19
1.5.2.) Miejscowość: Mława
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 23 654 33 82
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@mlawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mlawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja mogiły zbiorowej dla zadania pn.: „Remont mogiły zbiorowej Mauzoleum „Kalkówka” w Mławie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-426a0803-38e3-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00380784
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020316/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja mogiły zbiorowej Mauzoleum ,,Kalkówka" w Mławie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00356542/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.48.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: Modernizacja mogiły zbiorowej dla zadania pn.: „Remont mogiły zbiorowej Mauzoleum „Kalkówka” w Mławie. Zakres obejmuje m.in. prace:
1) demontaż istniejących okładzin kamiennych i pozostałe prace rozbiórkowe,
2) obłożenie surowych i częściowo zdegradowanych powierzchni betonowych nową elewacją w formie płyt granitowych i płyt ze spieków kwarcowych,
3) likwidacja istniejącego utwardzenia placu przed mauzoleum,
4) wykonanie nowej nawierzchni placu z kostki betonowej i kostki granitowej,
5) budowa pochylni dla niepełnosprawnych,
6) budowa punktów świetlnych,
7) remont murków betonowych,
8) usunięcie istniejących drzew i krzewów oraz wykonanie nowych nasadzeń drzew
i krzewów..
9) Wykonanie dodatkowych czynności towarzyszących:
a) doprowadzenie terenu objętego oddziaływaniem inwestycji w trakcie jej realizacji do stanu jak przed rozpoczęciem prac,
b) wywóz oraz utylizacja nadmiaru ziemi, gruzu oraz elementów nie nadających się do ponownego wbudowania,
c) koszt usług geodezyjnych z wykonaniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej,
d) roboty przygotowawcze (np. zabezpieczenie placu budowy, ustawienie obiektów i urządzeń niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia, zabezpieczenia istniejących obiektów przed uszkodzeniami, które Wykonawca wykonuje we własnym zakresie bez dodatkowego wynagrodzenia. Dla potrzeb realizacji zamówienia Wykonawca zabezpiecza we własnym zakresie dostawę energii (oraz inne ewentualne media),
e) w zakresie Wykonawcy jest przygotowanie kompletnej dokumentacji odbiorowej celem potwierdzenia gotowości do użytkowania.
Dostępność dla osób niepełnosprawnych będzie zapewniona przez zastosowanie pochylni dla osób niepełnosprawnych.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, obejmujący zakres wskazany w ust. 1 określa dokumentacja projektowo-kosztorysowa zawierająca:
1) projekt architektoniczno-budowlany,
2) STWiORB,
3) przedmiary robót.
UWAGA: odwołanie się w przedmiarze do pozycji z KNR ma tylko charakter pomocniczy.
Wszelkie roboty towarzyszące, należy uwzględnić w kosztach ogólnych budowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie, tj. w dniu 5.10.2022 r., do godz. 10:00 Zamawiającemu nie została złożona żadna oferta. Wobec powyższego Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania.| 2022-10-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |