Modernizacja obiektu lekkoatletycznego polegająca na remoncie bieżni i skoczni na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej w Białych Błotach- obiekt certyfikowany
Gmina Białe Błota
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00381015
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00381015/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-06 13:35
- Lokalizacja
- Białe Błota, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5f3d520e-4569-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5542841796
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00381015 z dnia 2022-10-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja obiektu lekkoatletycznego polegająca na remoncie bieżni i skoczni na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej w Białych Błotach- obiekt certyfikowany
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Białe Błota
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350636
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szubińska 7
1.5.2.) Miejscowość: Białe Błota
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-005
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@bialeblota.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bialeblota.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja obiektu lekkoatletycznego polegająca na remoncie bieżni i skoczni na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej w Białych Błotach- obiekt certyfikowany2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f3d520e-4569-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00381015
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
art. 305 pkt. 2 ustawy Pzp – w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt. 1 nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały zmienione.
Zamawiający przeprowadził postępowanie w trybie podstawowym (art. 275 pkt. 1) w celu wyłonienia wykonawcy na roboty budowlane obejmujące modernizacja obiektu lekkoatletycznego polegająca na remoncie bieżni i skoczni na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej w Białych Błotach - obiekt certyfikowany.
Przeprowadzone postępowanie zakończyło się unieważnieniem - przyczyną unieważnienia postępowania był brak ofert. Próba wyłonienia wykonawcy dla niniejszego zadania została przeprowadzona (w trybie podstawowym, art. 275 pkt. 1) w sierpniu 2022 roku.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-0f9d17e7-14ab-11ed-b950-8227d40187e8
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.60.2022.ZP1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 390800,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotowy obiekt zlokalizowany jest na terenie kompleksu budynków Szkoły Podstawowej
w Białych Błotach, przy ul. Gronowej 6 – Gmina Białe Błota, powiat bydgoski, województwo kujawsko-pomorskie.
Projektowany zakres robót obejmuje wykonywanie remontu bieżni i skoczni do skoku w dal na boisku w Białych Błotach, w zakres którego wchodzi:
- wykonanie napraw polegających na wypełnieniu miejscowych pęknięć oraz wyrównaniu wybrzuszeń,
- wykonanie nowej warstwy wierzchniej za pomocą natrysku o gr. około 2-4 mm (poliuretan zmieszany z granulatem EPDM),
- malowanie linii konkurencji lekkoatletycznych wg wytycznych PLZA.
Inwestycja obejmuje wykonanie nawierzchni sportowej poliuretanowo - gumowej metodą natrysku. Nawierzchnia powinna być przepuszczalna dla wody i posiadać zwarta strukturę. Remont przewiduje wykonanie warstwy użytkowej, która stanowi system poliuretanowy zmieszany z granulatem EPDM
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45236114-2 - Wyrównywanie nawierzchni bieżni
45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:art. 255 pkt 8 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm.)- Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Uzasadnienie unieważnienia faktyczne:
Negocjacje z zaproszonym wykonawcą planowano przeprowadzić w dniu (dniach) 29 września 2022 roku.
W dniu 28 września 2022 r. podczas rozmowy telefonicznej, Wykonawca poinformował, że w związku z brakiem zgody na zmianę terminu wykonania przedmiotowych robót budowlanych, z wymaganego 31.10.2022 r. na marzec-kwiecień 2023 r., nie jest w stanie wykonać zamówienia.
W związku z wycofaniem się Wykonawcy: ACTIVA Longin Witkowski, z dalszych negocjacji i brakiem możliwości zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, Zamawiający zobowiązany jest do unieważnienia postępowania
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-10-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |