Remont i modernizacja ul. Długiej w Szczepanowie – Etap III
Gmina Środa Śląska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00381198
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00381198/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-06 14:09
- Lokalizacja
- Środa Śląska, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-afb8ed3b-456c-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 9131500156
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00381198 z dnia 2022-10-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i modernizacja ul. Długiej w Szczepanowie – Etap III
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Środa Śląska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935069
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 5
1.5.2.) Miejscowość: Środa Śląska
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@srodaslaska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://srodaslaska.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://srodaslaska.logintrade.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i modernizacja ul. Długiej w Szczepanowie – Etap III2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-afb8ed3b-456c-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00381198
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP 271.8-55/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Stan istniejący
Droga gminna w m. Szczepanów (działka 705/2 dr, 762,1 dr) składa się z:
- nawierzchni pokrytej częściowo zniszczoną nawierzchnią bitumiczną szerokości 5,20 - 5,50 m,
- jednostronnego chodnika z kostki betonowej o szerokości 1,50 – 1,60 m
- pobocza gruntowego szerokości powyżej 1,0 m
- jezdnia o długości 418 mb o powierzchni 2.300 m2
- zjazdy na posesje: 162 m2
- poszerzenie – nakładka na istniejącym poboczu tłuczniowym: 95 m2
Rozwiązania projektowe
Planowany remont polegał będzie na sfrezowaniu 7 cm istniejącej nawierzchni bitumicznej, skropieniu emulsją asfaltową kationową szybkorozpadową oraz ułożeniu po istniejącym śladzie masy bitumicznej – 4 cm warstwy wiążącej AC11W i 4 cm warstwy ścieralnej AC11S. Na połączeniu z istniejącymi drogami bitumicznymi wykonane zostanie nacięcie jezdni oraz wysokościowe dopasowanie do ich niwelety. Istniejące studzienki kanalizacji sanitarnej oraz pozostałe elementy infrastruktury technicznej wyregulowane zostaną do nowej niwelety jezdni. Zjazdy gruntowe oraz część pobocza na działce nr 762/1 dr przyległe do remontowanej jezdni wzmocnione zostaną kruszywem i masą bitumiczną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 425677,91 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 748507,61 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 425677,91 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8842299357
7.3.3) Ulica: Częstochowska 12
7.3.4) Miejscowość: Świdnica
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 425677,91 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu. Ogłoszenie zostało opublikowane 05.08.2022 pod nr 2022/BZP 00294382/01. Informacja dodatkowa została dodatkowa zawarta w tym polu ponieważ numer ogłoszenia nie jest nadawany automatycznie.| 2022-10-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |