Zagospodarowanie terenu za Gminnym Ośrodkiem Kultury w Goleszowie

GMINA GOLESZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00381800
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00381800/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-07 08:36
Lokalizacja
Goleszów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8cf8d58d-c6e9-11ec-aa46-6a814e8de928
Identyfikator
5482404996
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty ciesielskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00381800 z dnia 2022-10-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu za Gminnym Ośrodkiem Kultury w Goleszowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GOLESZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182433

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 5

1.5.2.) Miejscowość: Goleszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-440

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@goleszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.goleszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.goleszow.bip.net.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu za Gminnym Ośrodkiem Kultury w Goleszowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8cf8d58d-c6e9-11ec-aa46-6a814e8de928

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00381800

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00046706/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Utworzenie nowego miejsca turystyczno-rekreacyjnego w Gminie Goleszów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00140468/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.12.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia wykonanie robót w zakresie zagospodarowania terenu za Gminnym Ośrodkiem Kultury w
Goleszowie.
Zakres zamówienia obejmuje:
- montaż kurtyny wodnej,
- montaż placu zabaw, a w nim: huśtawki podwójnej z bocianim gniazdem, zestawu zabawowego nr 1, piaskownicy,
zestawu gimnastycznego, huśtawki „warkocz”, karuzeli słupowej, linarium o nieregularnym kształcie, linarium piramidy i
zjeżdżalni liniowej,
- wykonanie wiaty dla rowerów,
- montaż zestawu naprawczego dla rowerów ze stacją do ładowania dla rowerów elektrycznych,
- wykonanie tężni solankowej,
- montaż tablicy pamiątkowej w nawierzchni z kostki betonowej,
- montaż wagonika oraz tablicy z grafiką,
- wykonanie wiaty o funkcji amfiteatru,
- montaż trampolin ziemnych,
- wykonanie ścieżki z kamieni i utwardzenia terenu z kostki betonowej, bezfazowej, szarej o grubości 8 cm,
- montaż stojaka na rowery,
- montaż stolika do gry w szachy i warcaby,
- montaż projektowanych hamaków,
- montaż urządzeń siłowych, a w tym rowerka, wyciągu siedząc, wypych i wahadło,
- wykonanie łąki kwiatowej z obrzeżami granitowymi,
- wykonanie kojca dla psów, a w tym montaż ogrodzenia z furtkami wejściowymi oraz urządzeń dla zwierząt: kładki, tuby i
slalomu,
- montaż podświetlanego napisu „I ♥ Goleszów” o wymiarach: wysokość około 130 cm i szerokość około 950 cm,
- montaż ogrodzenia placu zabaw z furtką wejściową,
- montaż koszy na śmieci,
- montaż oświetlenia,
- montaż ławek z oparciem na terenie placu oraz ławek bez oparcie w obiekcie tężni,
- montaż pojemnika na psie odchody.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45422000-1 - Roboty ciesielskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2022-10-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane