Modernizacja układu wentylacji Działu Endoskopii wraz z montażem dodatkowych klimatyzatorów

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00381855
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00381855/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-07 08:50
Lokalizacja
Chęciny, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3ad2ab07-2f4f-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
9591289964
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie wentylacji

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00381855 z dnia 2022-10-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja układu wentylacji Działu Endoskopii wraz z montażem dodatkowych klimatyzatorów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296213

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czerwona Góra 10

1.5.2.) Miejscowość: Chęciny

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-060

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PLZZZ - Extra-Regio NUTS 3

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czerwonagora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwonagora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://czerwonagora.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja układu wentylacji Działu Endoskopii wraz z montażem dodatkowych klimatyzatorów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ad2ab07-2f4f-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00381855

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00097282/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Prace adaptacyjne w WSS celem poprawy diagnostyki i rehabilitacji pacjentów z chorobami zakaźnymi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00338931/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-1090-2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 232520,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem postępowania jest wykonanie prac modernizacyjnych Działu Endoskopii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rafała w Czerwonej Górze w tym:
1.1. Wymiana centrali wentylacyjnej na nową dostosowaną do obsługi układu,
1.2. Montaż elementów regulacyjnych umożliwiających właściwe zarządzenie przepływem i parametrami powietrza,
1.3. Zakup niezbędnych urządzeń systemowych m.in. : układu sterowania centrali wentylacyjnej do agregatu chłodniczego i nagrzewnicy, dodatkowego agregatu chłodniczego o mocy chłodzącej około 28 kW,
1.4. Zakup i montaż dodatkowych klimatyzatorów w pomieszczeniach pierwotnie nie objętych systemem chłodzenia.
2. Zamówienie jest realizowane w ramach dofinansowania ze środków budżetu Województwa Świętokrzyskiego w ramach zadania pn. „Inwestycje w ochronie zdrowia”, którego przedmiotem są „Roboty adaptacyjne i modernizacyjne w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. św. Rafała w Czerwonej Górze w roku 2022” - zadanie nr 4 pn. „Modernizacja układu wentylacji Działu Endoskopii wraz z montażem dodatkowych klimatyzatorów”.
3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera – dokumentacja techniczna - załącznik nr 7 do SWZ.
4. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały zawarte projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę brutto w wysokości 286 000,00 zł. Firma AC Group Sp. z o.o. , ul. Opatkowicka 10A/10, 30-499 Kraków, złożyła najkorzystniejszą ofertę, zaoferowała kwotę brutto w wysokości 428 000,00 zł, co przewyższa kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
2022-10-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane