Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania wraz z węzłem kompaktowym w hali G26.
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Nowych Syntez Chemicznych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00381881
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00381881/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-07 08:56
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8927ed47-35a3-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7160002098
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00381881 z dnia 2022-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania wraz z węzłem kompaktowym w hali G26.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Nowych Syntez Chemicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000041619
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego
1.5.2.) Miejscowość: Puławy
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-110
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ins.lukasiewicz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ins.lukasiewicz.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ins_pulawy1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Badania i Rozwój
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania wraz z węzłem kompaktowym w hali G26.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8927ed47-35a3-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00381881
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00351654/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INS/TW-23/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 109310,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania wraz z węzłem kompaktowym w hali G26.
Zakres zamówienia obejmuje:
1. Demontaż istniejącego węzła cieplnego centralnego ogrzewania,
2. Zainstalowanie projektowanego węzła cieplnego centralnego ogrzewania i ciepłej wody,
3. Wymianę istniejącego przyłącza cieplnego wysokoparametrowego,
4. Demontaż istniejących zaworów kołnierzowych na gałązkach zasilających grzejników (wraz z króćcami kołnierzowymi)
5. Zainstalowanie dwuzłączek grzejnikowych (śrubunków) i zaworów odcinających gwintowych.
6. Zainstalowanie w śrubunkach jw. kryz dławiących.
7. Wykonanie robót przełączeniowych związanych z zainstalowaniem nowego węzła cieplnego i tymczasowym zasilaniem istniejącej instalacji centralnego ogrzewania części socjalnej.
8. Wykonanie studzienki schładzającej z pompą zatapialną.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w:
1) Dokumentacji Technicznej – załącznik nr 1
2) Wzorze umowy – załącznik nr 6
Wymagany okres gwarancji: 1. Minimalny wymagany okres gwarancji na wykonane roboty wynosi - 24 miesiące, od daty podpisania protokołu odbioru końcowego robót będących przedmiotem zamówienia. 2. Minimalny wymagany okres gwarancji na węzeł cieplny wynosi – 24 miesiące od podpisania protokołu odbioru końcowego robót będących przedmiotem zamówienia.
Prace budowlane wykonywane będą w czynnym obiekcie i muszą być prowadzone w sposób niezakłócający funkcjonowania obiektu. Prace będą wykonywane w obiekcie czynnym w związku z powyższym Wykonawca winien prowadzić roboty w sposób jak najmniej uciążliwy dla funkcjonowania obiektu oraz całej infrastruktury ciepłowniczej na terenie Łukasiewicz – INS. Wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć teren budowy w taki sposób, aby nie ograniczać ruchu osób oraz, aby teren budowy nie stanowił zagrożenia dla pracowników. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania codziennej czystości i porządku w trakcie i po zakończeniu prac.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia w sytuacji, gdy wszystkie złożone oferty w postępowaniu podlegały odrzuceniu. W przedmiotowym postępowaniu została złożona oferta przez Wykonawcę – Ryszarda Szumowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą RYSZARD SZUMOWSKI Instalacje Sanitarne i Gazowe „INSTALBUD” z siedzibą w Puławach, Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, 24 – 110 Puławy, która nie została zabezpieczona wadium.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 171657,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 171657,29 PLN
| 2022-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |