Przeprowadzenie zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w ramach programu kompleksowego wsparcia rodzin "Za życiem" - 24 części
GMINA MIASTO CZĘSTOCHOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00381936
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-07 09:10
- Lokalizacja
- Częstochowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5732745883
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieżyUsługi fizjoterapiiUsługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną
Wykonawcy
19 przyznanych
SmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
33 480 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
33 480 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
33 480 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
33 480 PLNAnna SzymczykCzęstochowa, PL
32 000 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
33 480 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
33 480 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
33 480 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
33 480 PLNKamila Podoba-MielcarzCzęstochowa, PL
35 400 PLNMagdalena Znosko-AbratańskaCzęstochowa, PL
36 000 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
33 480 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
33 480 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
33 480 PLNAgnieszka NowakCzęstochowa, PL
34 000 PLNMonika Lewandowska-LipaCzęstochowa, PL
35 200 PLNDanuta Di GiustoCzęstochowa, PL
28 800 PLNKatarzyna KukułaCzęstochowa, PL
34 720 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
33 480 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.