Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków
Gmina Ustrzyki Dolne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00382016
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00382016/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-07 09:35
- Lokalizacja
- Ustrzyki Dolne, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-794e48a0-2e78-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 6891190300
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00382016 z dnia 2022-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ustrzyki Dolne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440070
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mikołaja Kopernika 1
1.5.2.) Miejscowość: Ustrzyki Dolne
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-700
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ustrzyki-dolne.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ustrzyki-dolne.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ustrzyki_dolne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-794e48a0-2e78-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00382016
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028495/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
zadanie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014–20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00336986/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-271.27.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi budowa przydomowych oczyszczalni ścieków.
Szczegółowy zakres rzeczowy zadania inwestycyjnego obejmuje:
Budowę 45 biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków w dwóch technologiach w zależności od zapotrzebowania gospodarstw domowych:
1. Technologia biologicznych złóż zraszanych:
- oczyszczalnia o przepustowości 0,9-1,2 do obsługi 6 RLM dla 40 beneficjentów, łączna liczba RLM 168,
- oczyszczalnia o przepustowości 1,8-2,4 do obsługi 12 RLM dla 1 beneficjentów, łączna liczba RLM 10,
2. Technologia biologicznych obrotowych złóż:
- oczyszczalnia o przepustowości 2,4 do obsługi 12 RLM dla 3 beneficjentów, łączna liczba RLM 31,
- oczyszczalnia o przepustowości 3,6 do obsługi 18 RLM dla 1 beneficjenta, łączna liczba RLM 15.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232421-9 - Roboty w zakresie oczyszczania ścieków
45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków
45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią przywołanego przepisu zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, w sytuacji gdy wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu.| 2022-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |