Budowa izby edukacji ekologicznej przy Nadleśnictwie Cewice wraz z parkingiem.
Nadleśnictwo Cewice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00382095
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00382095/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-07 09:52
- Lokalizacja
- Cewice, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5f0a07eb-2ebe-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8410008086
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00382095 z dnia 2022-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa izby edukacji ekologicznej przy Nadleśnictwie Cewice wraz z parkingiem.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Cewice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770527998
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wincentego Witosa 39
1.5.2.) Miejscowość: Cewice
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-312
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: 506925029
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cewice@gdansk.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cewice.gdansk.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_cewice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa izby edukacji ekologicznej przy Nadleśnictwie Cewice wraz z parkingiem.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f0a07eb-2ebe-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00382095
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00152581/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa budynku edukacji ekologicznej z funkcją sali narad przy Nadleśnictwie Cewice.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00342251/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AG.270.2.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1395356,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „ Budowa izby edukacji ekologicznej przy Nadleśnictwie Cewice wraz z parkingiem ”, w tym wykonanie wszystkich prac prowadzących do osiągnięcia stanu zgodnego z dokumentacją techniczną, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
45000000-7 Wymagania ogólne
45210000-2 Roboty budowlane w zakresie budynków
45111200-0 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262210-6 Fundamentowanie
45262310-7 Zbrojenie
45223100-7 Konstrukcje stalowe i ich montaż
45262300-4 Betonowanie
45262520-2 Roboty murowe
45421000-4 Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45410000-4 Tynkowanie
45421146-9 Instalowanie sufitów podwieszanych
45443000-4 Roboty elewacyjne
45320000-6 Roboty izolacyjne
45262000-1 Podkłady posadzkowe
45432110-8 Okładziny posadzkowe
45442100-8 Roboty malarskie
45420000-7 Roboty w zakresie robót ciesielskich
45261320-3 Obróbki blacharskie
45261000-4 Wykonywanie pokryć dachowych
45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne
32410000-0 Lokalna sieć komputerowa
34971000-4 Urządzenia bezpośredniego monitorowania
32342400-6 Sprzęt nagłaśniający
45330000-9 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
5.2. Opis zamówienia:
5.2.1 Przedmiotem zamówienia jest budowa izby edukacji ekologicznej przy Nadleśnictwie Cewice. Budynek zlokalizowany będzie w zachodniej części działki nr 617, obr. Cewice, gmina Cewice.
Założenie budynku zostało rozplanowane na podstawie rzutu dwóch okręgów połączonych liniami stycznymi. Obiekt parterowy o dachu jednospadowym.
Powierzchnia zabudowy projektowanego budynku wynosi 274,8m2, natomiast jego powierzchnia użytkowa 219,8m2.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z technologią wykonania robót budowlanych zawarty jest w n/w załącznikach stanowiących materiał pomocniczy:
1) załącznik nr 11 do SWZ -Przedmiar Robót : - branża budowlana
- branża elektryczna
- branża sanitarna
- wentylacja
2) załącznik nr 12 do SWZ - STWiOR : - branża budowlana
- branża elektryczna
- branża sanitarna
- wentylacja
3) załącznik nr 13 do SWZ – Projekt budowlany
4) załącznik nr 14 do SWZ – Projekt techniczny: - branża budowlana
- branża elektryczna
- branża sanitarna
- wentylacja
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty była większa od kwoty jaka Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia o 278 218,36 zł brutto, a Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia planowanej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1994521,79 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2982442,04 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |