Modernizacja infrastruktury drogowej i oświetleniowej oraz budowa infrastruktury rekreacyjnej w miejscowości Skórnice

GMINA FAŁKÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00382122
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00382122/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-07 09:57
Lokalizacja
Fałków, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-961d44e4-3079-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
6581872063
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty w zakresie kształtowania placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00382122 z dnia 2022-10-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej i oświetleniowej oraz budowa infrastruktury rekreacyjnej w miejscowości Skórnice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA FAŁKÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648066

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 1A

1.5.2.) Miejscowość: Fałków

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-260

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@falkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.falkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.bip.falkow.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury drogowej i oświetleniowej oraz budowa infrastruktury rekreacyjnej w miejscowości Skórnice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-961d44e4-3079-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00382122

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029025/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Modernizacja infrastruktury drogowej i oświetleniowej oraz budowa infrastruktury rekreacyjnej w miejscowości Skórnice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00342242/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie polega na modernizacji infrastruktury drogowej i oświetleniowej oraz budowy infrastruktury rekreacyjnej w miejscowości Skórnice
Przedmiotem zamówienia obejmuje:
1) Przebudowa ul.Julianowskiej w Skórnicach
2) Przebudowa ul. Leśnej w Skórnicach
3) Przebudowa ul. Stara Wieś w Skórnicach
4) Przebudowa drogi łączącej ul.Julianowską i ul.Leśną w Skórnicach
5) Budowa chodnika przy ul. Leśnej w Skórnicach
6) Budowa chodnika przy ul. Nadrzecze w Skórnicach
7) Utwardzenie terenu, budowa małej architektury oraz montaż monitoringu wizyjnego w Świetlicy Wiejskiej w Skórnicach
8) Dostawa i montaż latarni solarnych i wymiana opraw oświetlenia ulicznego na LED

Szczegółowy zakres prac zostały określony w dokumentacji technicznej i dodatkowo w przedmiarach stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, na podstawie których należy sporządzić kosztorys ofertowy i dostarczyć do zamawiającego przed podpisaniem umowy. Za wykonane zadanie Wykonawca otrzyma wynagrodzenie ryczałtowe.
Wszędzie tam, gdzie przedmiot zamówienia jest opisany przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, zamawiający dopuszcza zastosowanie przez wykonawcę rozwiązań równoważnych w stosunku do opisanych w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót lub w dokumentacji projektowej, pod warunkiem, że będą one posiadały co najmniej takie same lub lepsze parametry techniczne i funkcjonalne i nie obniżą określonych w dokumentacji standardów.

Zadanie podzielone na 2 etapy:
Etap 1 – wykonanie 55 % zakresu rzeczowo-finansowego
Etap 2 – wykonanie całości zakresu rzeczowo-finansowego
Wymagany okres gwarancji:
- co najmniej 3 lata – uwaga: gwarancja stanowi dodatkowe kryterium oceny ofert

Zadanie objęte dofinansowaniem z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych-PGRy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Postępowanie unieważnione.
Uzasadnienie prawne:

Art. 255 pkt 3 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz.U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.)

Uzasadnienie faktyczne:
Oferta z najniższą ceną wynoszącą 3.666.000,01 zł przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia,, tj. 3.070.000,00 zł
2022-10-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane