Zagospodarowanie terenu za Gminnym Ośrodkiem Kultury w Goleszowie.
GMINA GOLESZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00382142
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00382142/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-07 10:01
- Lokalizacja
- Goleszów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-95a6e8c9-e726-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5482404996
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00382142 z dnia 2022-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu za Gminnym Ośrodkiem Kultury w Goleszowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GOLESZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182433
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 5
1.5.2.) Miejscowość: Goleszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-440
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@goleszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.goleszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.goleszow.bip.net.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu za Gminnym Ośrodkiem Kultury w Goleszowie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95a6e8c9-e726-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00382142
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00046706/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Utworzenie nowego miejsca turystyczno-rekreacyjnego w Gminie Goleszów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00200362/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IK.271.17.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia wykonanie robót w zakresie zagospodarowania terenu za Gminnym Ośrodkiem Kultury w Goleszowie.
Zakres zamówienia obejmuje:
- montaż kurtyny wodnej,
- montaż placu zabaw, a w nim: huśtawki podwójnej z bocianim gniazdem, zestawu zabawowego nr 1, piaskownicy, zestawu gimnastycznego, huśtawki „warkocz”, karuzeli słupowej, linarium o nieregularnym kształcie, linarium piramidy i zjeżdżalni liniowej,
- wykonanie wiaty dla rowerów,
- montaż zestawu naprawczego dla rowerów ze stacją do ładowania dla rowerów elektrycznych,
- wykonanie tężni solankowej,
- montaż tablicy pamiątkowej w nawierzchni z kostki betonowej,
- montaż wagonika oraz tablicy z grafiką,
- wykonanie wiaty o funkcji amfiteatru,
- montaż trampolin ziemnych,
- wykonanie ścieżki z kamieni i utwardzenia terenu z kostki betonowej, bezfazowej, szarej o grubości 8 cm,
- montaż stojaka na rowery,
- montaż stolika do gry w szachy i warcaby,
- montaż projektowanych hamaków,
- montaż urządzeń siłowych, a w tym rowerka, wyciągu siedząc, wypych i wahadło,
- wykonanie łąki kwiatowej z obrzeżami granitowymi,
- wykonanie kojca dla psów, a w tym montaż ogrodzenia z furtkami wejściowymi oraz urządzeń dla zwierząt: kładki, tuby i slalomu,
- montaż podświetlanego napisu „I ♥ Goleszów” o wymiarach: wysokość około 130 cm i szerokość około 950 cm,
- montaż ogrodzenia placu zabaw z furtką wejściową,
- montaż koszy na śmieci,
- montaż oświetlenia,
- montaż ławek z oparciem na terenie placu oraz ławek bez oparcie w obiekcie tężni,
- montaż pojemnika na psie odchody,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45422000-1 - Roboty ciesielskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2650000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2655377,71 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2650000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo - Handlowa "DADMET" Tomasz Ciapka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5482189279
7.3.3) Ulica: Strzelbin 17
7.3.4) Miejscowość: Goleszów
7.3.5) Kod pocztowy: 43-440
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2650000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
| 2022-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |