Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy ulic: Przebudowa ul. Leśna Polana, Przebudowa ul. Borówkowej, Przebudowa ul. Poziomkowej, Przebudowa ul. Jeżynowej

GMINA SKARŻYSKO-KAMIENNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00382293
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-10-07 10:38
Lokalizacja
Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6630008207
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

3 przyznane

KOWIESZKO PROJEKTOWANIE I EDUKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
88 560 PLN
KOWIESZKO PROJEKTOWANIE I EDUKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
55 350 PLN
KOWIESZKO PROJEKTOWANIE I EDUKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
55 350 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.