Modernizacja infrastruktury edukacyjnej i społecznej wraz z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.
Powiat Sandomierski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00382549
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00382549/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-07 11:46
- Lokalizacja
- Sandomierz, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-924fd70a-2ece-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8641823946
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00382549 z dnia 2022-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury edukacyjnej i społecznej wraz z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Sandomierski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409235
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 34
1.5.2.) Miejscowość: Sandomierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-600
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 15 644 10 10, 15 644 11 11
1.5.8.) Numer faksu: 15 832 28 29
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.sandomierz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.powiat.sandomierz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.powiat.sandomierz.pl/index.php?id=231.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury edukacyjnej i społecznej wraz z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-924fd70a-2ece-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00382549
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00002749/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja infrastruktury edukacyjnej i społecznej wraz z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00338209/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.15.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2823324,96 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: Rozbudowa i przebudowa budynku Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. Komisji Edukacji Narodowej w Sandomierzu o dodatkowe pomieszczenia warsztatów gastronomicznych w ramach zadania „Modernizacja infrastruktury edukacyjnej i społecznej wraz z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii”.Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 11 do SWZ - część 1.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 1438526,62 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Rozbudowa o windę zewnętrzną, przebudowa i remont budynku położonego na działce nr ewid. 99/5 w Sandomierzu przy ul. Kwiatkowskiego 24 w Sandomierzu w ramach zadania „Modernizacja infrastruktury edukacyjnej i społecznej wraz z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii”.Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 11 do SWZ - część 2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45313100-5 - Instalowanie wind
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 409188,58 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa 6 instalacji fotowoltaicznych dla jednostek Powiatu Sandomierskiego w ramach zadania „Modernizacja infrastruktury edukacyjnej i społecznej wraz z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii”.Opis zamówienia zawiera Program funkcjonalno-użytkowy, stanowiący Załącznik nr 12 do SWZ.
Przedmiot zamówienia w części 3 obejmuje realizację zadania w formule zaprojektuj i wybuduj w oparciu o Program funkcjonalno-użytkowy, stanowiący Załącznik nr 12 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych
4.5.5.) Wartość części: 975609,76 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Najkorzystniejsze oferty złożone w przedmiotowym postępowaniu w częściach nr 1 i nr 2 zawierają cenę przewyższającą kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia w tych częściach.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2748985,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2748985,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Najkorzystniejsze oferty złożone w przedmiotowym postępowaniu w częściach nr 1 i nr 2 zawierają cenę przewyższającą kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia w tych częściach.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 781135,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 781135,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z brakiem możliwości zwiększenia środków na realizację zadań do ceny najkorzystniejszych ofert w częściach nr 1 i nr 2 oraz na podstawie art. 310 pkt 1 ustawy P.z.p. w związku z regulaminem/wytycznymi współfinansowania przedmiotowego postępowania z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Nr Edycja3PGR/2021/1704/PolskiLad.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 953630,07 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1549800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |