Przedmiotem zamówienia jest budowa 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Człuchowskiej 27 i 29 w Gdańsku wraz z infrastrukturą.
Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Motława" Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00383013
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00383013/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-07 13:25
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f2160c5e-0f1e-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 5832677715
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00383013 z dnia 2022-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przedmiotem zamówienia jest budowa 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Człuchowskiej 27 i 29 w Gdańsku wraz z infrastrukturą.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Motława" Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192043457
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szczygla 1
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-742
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 583203748
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@tbsmotlawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tbsmotlawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/tbs_motlawa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Towarzystwo Budownictwa Społecznego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przedmiotem zamówienia jest budowa 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Człuchowskiej 27 i 29 w Gdańsku wraz z infrastrukturą.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2160c5e-0f1e-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00383013
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00072570/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Człuchowskiej 27 i 29 w Gdańsku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00284037/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 01/DI/22/KŁ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie:
1) prac przygotowawczych placu budowy, robót budowlanych obejmujących budowę 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych ze wspólną halą garażową, wewnętrznego układu drogowego z miejscami postojowymi, murów oporowych, sieci wodociągowej z przyłączem, przyłącza kanalizacji sanitarnej z zewnętrzną instalacją, przyłącza kanalizacji deszczowej z zewnętrzną instalacją, oświetlenia terenu, wewnętrznej linii zasilającej, kanalizacji elektroenergetycznej elementami małej architektury z docelowym ukształtowaniem, zagospodarowaniem terenu i zielenią (Roboty realizowane będą w Gdańsku przy ulicy Człuchowskiej 27 i 29 na działkach nr 10/248, 10/91obręb 074 i nr 189/4 obręb 075 będących własnością Zamawiającego, oraz na działce 10/235 i wszelkich innych na których będzie przebiegała infrastruktura towarzysząca wraz z wszelkimi robotami tymczasowymi i towarzyszącymi.
2) układu drogowego (związanego z budową budynków mieszkalnych nr 1 i 2 na działce 10/248)obejmującego zjazd z ulicy Człuchowskiej, chodnik z wyniesieniem i oświetleniem przejścia dla pieszych, odcinek ulicy Człuchowskiej oraz sieć kanalizacji deszczowej i oświetleniowej. Roboty realizowane będą w Gdańsku przy ulicy Człuchowskiej na działkach nr 10/91 (działka Zamawiającego), 10/93, 10/235, 10/324 obręb 074 (działki Gminy Miasta Gdańska).
oraz
3) na usługę pełnienia serwisu wind osobowych, węzła cieplnego, zbiorczego systemu anten do odbioru telewizji, hydrantów wewnętrznych, przeciwpożarowego wyłącznika prądu, oświetlenia ewakuacyjnego, instalacji oddymiania, gaśnic, wentylacji mechanicznej hali garażowej i pomieszczeń przyziemia i pielęgnacji zieleni.
Dwa budynki mieszkalne wielorodzinne każdy z nich ma 5 kondygnacji nadziemnych i jedną podziemną - wspólna hala garażowa. W każdym budynku znajduje się po 30 lokali mieszkalnych. Łączna powierzchnia zabudowy 833,74m2. Łączna powierzchnia całkowita 4549,44 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
42416130-5 - Windy mechaniczne
50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
09323000-9 - Węzeł cieplny lokalny
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 20247138,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 28025644,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 20247138,39 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "BUDREM-RYBAK" Sp. z o.o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 221557243
7.3.3) Ulica: Krótka 1
7.3.4) Miejscowość: Luzino
7.3.5) Kod pocztowy: 84-242
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Instalacje elektryczne, instalacje sanitarne, windy
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 20247138,39 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące
| 2022-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |