Budowa budynku Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego – miejsca stacjonowania zespołów ratownictwa medycznego w Wieliczce – dokończenie
KRAKOWSKIE POGOTOWIE RATUNKOWE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00383038
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00383038/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-07 13:31
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c1f03661-35a3-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 6751198968
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00383038 z dnia 2022-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego – miejsca stacjonowania zespołów ratownictwa medycznego w Wieliczce – dokończenie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAKOWSKIE POGOTOWIE RATUNKOWE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351564854
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. św. Łazarza 14
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-530
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 124244270
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kpr.med.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kpr.med.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/pn/kpr_med1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego – miejsca stacjonowania zespołów ratownictwa medycznego w Wieliczce – dokończenie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1f03661-35a3-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00383038
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00032212/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa budynku Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego w Wieliczce -dokończenie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00351598/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 16/BUDOWA/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2057320,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania pn.: „Budowa budynku Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego – miejsca stacjonowania zespołów ratownictwa medycznego wraz z zagospodarowaniem terenu: budowa dróg, chodników, miejsc postojowych na dz. 724/44, 724/46 i 724/47 w Wieliczce przy ul. Powstania Styczniowego” – Dokończenie. Prace w ramach budowy Powiatowego Centrum Administracyjnego Obsługi Mieszkańców w Wieliczce – etap III Budowa budynku Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego”.
2. Zakres rzeczowy robót określa:
1) Projekt budowlany i wykonawczy z 09.2020 stanowiący załącznik nr 2 do SWZ,
2) projekt nr 907 Projekt budowlany i wykonawczy zamienny stanowiący załącznik nr 2A do SWZ,
3) projekty nr 907.12/R, 907.12/1, 907.12/1-A wraz z detalami, 907/3, 907.12/3-ISE, 907.12/3-ISOL, stanowiący załącznik nr 2B do SWZ,
4) Karty nadzoru autorskiego BROBADEX do projektu budowlanego z 09.2020 stanowiący załącznik nr 2C do SWZ,
5) Specyfikacje techniczne SST stanowiący załącznik nr 2D do SWZ,
6) przedmiar robót stanowiący załącznik nr 2E do SWZ,
7) decyzja nr 1669.2020 Starosty Powiatu Wielickiego z dnia 15 października 2020 r.
o zatwierdzeniu projektu budowlanego i udzieleniu pozwolenia na budowę stanowiąca załącznik nr 2F do SWZ.
8) decyzja nr 146.2022 Starosty Powiatu Wielickiego z dnia 27 stycznia 2022 r.
o zatwierdzeniu projektu budowlanego i udzieleniu pozwolenia na budowę stanowiąca załącznik nr 2G do SWZ.
Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie wszystkich prac wraz z uzyskaniem prawomocnego pozwolenia na użytkowanie obiektu
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie wpłynęła żadna ofertaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |