Budowa boisk sportowo - rekreacyjnych w Bestwinie i Perzycach
GMINA ZDUNY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00383743
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00383743/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-10 07:53
- Lokalizacja
- Zduny, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a53e3a5b-2840-11ed-b8b2-9a321cc30829
- Identyfikator
- 6211694095
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00383743 z dnia 2022-10-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boisk sportowo - rekreacyjnych w Bestwinie i Perzycach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZDUNY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855430
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Zduny
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-760
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 627215001
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zduny@zduny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zduny.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a53e3a5b-2840-11ed-b8b2-9a321cc308291.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa boisk sportowo - rekreacyjnych w Bestwinie i Perzycach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a53e3a5b-2840-11ed-b8b2-9a321cc30829
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00383743
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022995/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa boisk sportowo-rekreacyjnych w Bestwinie i Perzycach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00325111/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DG.271.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 210314,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Część I: budowa boiska sportowo – rekreacyjnego wraz z utwardzeniem terenu w Bestwinie na dz. nr 123/3. Zakres prac obejmuje: montaż dwóch bramek do piłki nożnej, montaż piłkochwytów, 5 szt. ławek, 2 szt. koszy na śmieci, wykonanie utwardzenia terenu.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.5.) Wartość części: 122434,48 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2) Część II: budowa boiska sportowo – rekreacyjnego wraz z utwardzeniem terenu w Perzycach na dz. nr 173. Zakres prac obejmuje: montaż dwóch bramek do piłki nożnej, montaż piłkochwytów, 6 szt. ławek, 2 szt. koszy na śmieci.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.5.) Wartość części: 87880,42 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przyczyna unieważnienia przedmiotowego postępowania jest fakt, iż oferta nr 1 Firmy GAR-TECH Sebastian Skitek ul. Zdunowska 211, 63-700 Krotoszyn pomimo wezwania do uzupełnienia dokumentów w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie nie złożyła wyznaczonych dokumentów, jedynie przesłała pismo, że ze względu na błędnie wykonany kosztorys firma nie jest w stanie wykonać prac związanych z zamówieniem dot. części I i II zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta nr 1 firmy GAR-TECH Sebastian Skitek ul. Zdunowska 211, 63-700 Krotoszyn pomimo wezwania do uzupełnienia dokumentów w wyznaczonym terminie przez Zamawiającego, dokumentów nie złożyła , jedynie przesłała pismo, że ze względu na błędnie wykonany kosztorys ofertowy, firma nie jest w stanie wykonać prac związanych z przeprowadzonym postępowaniem. Oferta nr 2 firmy TRANSNET Sp. z o. o. ul. Wrocławska 31, 63-750 Sulmierzyce została złożona bez wymaganego do SWZ kosztorysu ofertowego.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-10-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |