„Budowa chodnika w rejonie ulicy Klepackiej w Białymstoku”
Miasto Białystok
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00383775
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00383775/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-10 08:15
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2fd15b58-dfef-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9662117220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00383775 z dnia 2022-10-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa chodnika w rejonie ulicy Klepackiej w Białymstoku”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Białystok
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słonimska 1
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-950
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdm.zamowienia@um.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bialystok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa chodnika w rejonie ulicy Klepackiej w Białymstoku”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2fd15b58-dfef-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00383775
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029708/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.84 Zapewnienie obsługi komunikacyjnej w rejonie ul. Klepackiej (wykonanie zjazdów, budowa pochylni, zapewnienie skrajni ul. Klepackiej).
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00197737/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDM.XIV.271.36.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 199186,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie chodnika w rejonie ulicy Klepackiej w Białymstoku
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) budowę chodnika, schodów terenowych i pochylni dla niepełnosprawnych w rejonie ulicy Klepackiej ;
2) zmianę wyspy dzielącej na zabruk na skrzyżowaniu ul. Klepackiej z ul. Warsztatową, zgodnie
z planem sytuacyjnym;
3) budowę zjazdu do działki o nr 168/4 obręb 6 w pasie drogowym drogi wojewódzkiej Nr 669 w Białymstoku
3. Termin prowadzenia robót określonych w pkt 2 ppkt 1) na działce o nr 1891/151 obręb 6 należy uzgodnić z właścicielem nieruchomości.
4. W zakresie Wykonawcy jest opracowanie, zatwierdzenie i wprowadzenie czasowej organizacji ruchu na prowadzenie robót w drodze wojewódzkiej i drodze gminnej, a koszty należy uwzględnić w zestawieniu kosztów zadania.
Operat poinwentaryzacyjny wraz z mapami poinwentaryzacyjnymi należy przygotować oddzielnie dla trzech zakresów określonych w pkt 2 ppkt 1-3)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dokumentacji projektowej oraz szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, stanowiących załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 256750,78 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 256750,78 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 256750,78 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PIONIER Krystian Żukowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 966215831
7.3.3) Ulica: Zagórna 7a
7.3.4) Miejscowość: Czarna Białostocka
7.3.5) Kod pocztowy: 16-020
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
PHU KRYSTEX Żukowski Krzysztof, roboty ziemne, podbudowa
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 256750,78 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-10-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |