Dostosowanie Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej dla osób z niepełnosprawnościami
GMINA DĄBROWA TARNOWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00383803
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00383803/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-10 08:29
- Lokalizacja
- Dąbrowa Tarnowska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a783362f-277e-11ed-9071-8637ea33a6f9
- Identyfikator
- 8711771055
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00383803 z dnia 2022-10-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
dla osób z niepełnosprawnościami
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBROWA TARNOWSKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661145
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 34
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-200
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 6442121
1.5.8.) Numer faksu: 14 6422747
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@dabrowatar.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dabrowatar.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/umdabrowatarnowska,m,401529,2022.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiejdla osób z niepełnosprawnościami
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a783362f-277e-11ed-9071-8637ea33a6f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00383803
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030761/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Dostosowanie pomieszczeń Szkoły Podstawowej Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej dla osób niepełnosprawnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00323451/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.2.28.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Dostosowanie Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej dla osób z niepełnosprawnościami.” - zgodnie z załącznikiem nr 1 Projektem budowlanym oraz kosztorysem ofertowym/przedmiarem robót.
Zakres robót obejmuje m.in.:
„Dostosowanie Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej dla osób z niepełnosprawnościami” zgodnie z załącznikiem nr 1 „Projektem budowlanym” oraz przedmiarem robót/kosztorysem ofertowym, polegające na montażu zewnętrznego podnośnika dla osób niepełnosprawnych, wraz z budową chodnika prowadzącego do tego podnośnika, oraz montażem windy schodowej wewnątrz budynku, a także wydzieleniem miejsca na szatnię dla osób niepełnosprawnych oraz dostosowaniem pomieszczenia toalety dla osób niepełnosprawnych. Wykonanie instalacji elektrycznych wewnętrznych.
Przedmiotowa inwestycja zlokalizowana jest na dz. nr 73/1; 73/2; 74/2; 76/2; 79/1; 79/4; 79/6; 80; 81; 82/1; 82/2; 83/3; 83/4; 83/5; 83/1 obręb Dąbrowa, Dąbrowa Tarnowska. Prowadzone roboty budowlane nie wymagają uzyskania pozwolenia na budowę zgodnie z Prawem Budowlanym.
Roboty budowlane powinny być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami techniczno – budowlanymi, normami oraz należy złożyć pisemne oświadczenie, że będą wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami techniczno – budowlanymi i normami oraz, że obiekt będzie kompletny z punktu widzenia celu, któremu ma służyć.
Należy przygotować komplet dokumentacji odbiorowej w 2 egzemplarzach. Dokumentację należy przekazać inwestorowi najpóźniej w dniu zakończenia inwestycji.
Do zakresu zadania należą dodatkowo:
- przeprowadzenie badań i prób końcowych dla całego zakresu robót i instalacji wykonanych w ramach zadania inwestycyjnego;
- uzyskanie wszelkich opinii, uzgodnień i decyzji, niezbędnych do odbioru zadania i użytkowania infrastruktury będącej przedmiotem zadania – jeżeli wymogi prawa tak stanowią (m.in. UDT itp.);
- dostarczenie i zamontowanie wyposażenia niezbędnego do należytego funkcjonowania przedmiotu inwestycji;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45313100-5 - Instalowanie wind
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
42416100-6 - Windy
33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych
34514700-0 - Platformy ruchome
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na postępowanie prowadzone w formie elektronicznej poprzez „MiniPortal UZP” ogłoszonego w dniu 29.08.2022 roku; pod nr 2022/BZP 00323451/01 w Biuletynie Zamówień Publicznych wpłynęły 2 oferty. Cena najkorzystniejszej oferty, w wysokości: 185.839,85 zł, przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zadania tj. 118.830,70 zł .Wobec powyższego Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255, ust. 3, ustawy PZP.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 185839,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 189104,48 PLN
| 2022-10-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |