Przebudowa dróg na terenie Gminy Żnin (Dochanowo nr 130242C i Wójcin 130210C)

Gmina Żnin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00015276
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00015276/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-08 14:13
Lokalizacja
Żnin, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-498f5953-dbfd-48e4-98eb-7a8089b7534f
Identyfikator
5621790969
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty pomocnicze w zakresie linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

DUO-LAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJanuszkowo 43, PL · lot 0
2 418 451,42 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00015276 z dnia 2025-01-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg na terenie Gminy Żnin (Dochanowo nr 130242C i Wójcin 130210C)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Żnin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351222

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 700-lecia 39

1.5.2.) Miejscowość: Żnin

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-400

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 503949297

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: b.basinska@gminaznin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.um.znin.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/953660

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg na terenie Gminy Żnin (Dochanowo nr 130242C i Wójcin 130210C)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-498f5953-dbfd-48e4-98eb-7a8089b7534f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00015276

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00070032/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa dróg na terenie Gminy Żnin (Dochanowo nr 130242C i Wójcin nr 130210C)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00408002

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGPI.271.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2951533,18 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa dróg na terenie Gminy Żnin składa się z dwóch zadań:

1. Przebudowa drogi nr 130210C w miejscowości Wójcin

Planowana przebudowa drogi o nr 130242C w miejscowości Wójcin posiada nawierzchnię bitumiczną z licznymi ubytkami i spękaniami, która w obecnym stanie technicznym uniemożliwiają bezpieczne korzystanie z przedmiotowej drogi. Z uwagi na poprawę bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego konieczną staje się również przebudowa infrastruktury oświetleniowej.
Długość 1800,0 m
Szerokość 4,0 m

2. Przebudowa drogi gminnej nr 130242C w miejscowości Dochanowo
Droga gminna 130242C na działce nr 113 i 39/1 obecnie posiada nawierzchnię bitumiczną o średniej
szerokości 6 m, ograniczoną krawężnikiem betonowym.
Droga przebiega przez obszar zabudowany w otoczeniu gęstej zabudowy zagrodowej. Oznakowanie
stanową znaki pionowe wskazujące pierwszeństwo na skrzyżowaniu z drogą powiatową i z droga
gminną. Brak oznakowania poziomego. Oznakowanie pionowe związane ze skrzyżowaniem z drogą
gminną nr 130242C i powiatową 2302Cstanowią znaki D1 ustawione na drodze powiatowej i znak A-7
ustawiony na drodze gminnej. W ramach zadania przebudowana zostanie również sieć wodociągowa.

Klasa drogi – gminna: D – dojazdowa
Prędkość projektowa – 40 km/h
Kategoria ruchu – KR 2
Szerokość jezdni –6 m
Spadki poprzeczne jezdni – 2%
Szerokość chodnika – 1,5 m
Spadek chodnika – 2% w kierunku jezdni
Szerokość poboczy – 1,0 m
Spadek poboczy – 6%

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2418451,42 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3290436,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2418451,42 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Duo-Lab sp. z.o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5621807635

7.3.3) Ulica: Januszkowo 43

7.3.4) Miejscowość: Żnin

7.3.5) Kod pocztowy: 88-400

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

ułożenie nawierzchni z masy asfaltowej DOM-BRUK Domagała Paweł

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2418451,42 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

2025-01-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane