Usługa praktycznego szkolenia lotniczego, na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) i na samolotach wielosilnikowych klasy MEP(L) (...). Znak sprawy: IA1.283.52.2022.MW
Politechnika Śląska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00384449
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-10 11:36
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6310200736
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Szkolenie i symulacja w zakresie samolotów, rakiet (pocisków rakietowych) i statków kosmicznychUsługi szkół pilotażu
Wykonawcy
9 przyznanych
Wojciech Turbak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Wojciech TurbakMalbork, PL
30 000 PLNPRZEMYSŁAW CIERNIOCHSopot, PL
27 800 PLNWojciech Turbak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Wojciech TurbakMalbork, PL
15 000 PLNPRZEMYSŁAW CIERNIOCHSopot, PL
13 900 PLNKazimierz Hankus prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Pirx Kazimierz HankusWadowice, PL
30 000 PLNPIOTR MARTYNAKraków, PL
15 000 PLNEugeniuszem Piechoczkiem prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą PIECHOCZEK EUGENIUSZ „AIRCONTACT”Pawłowice, PL
15 000 PLNPRZEMYSŁAW CIERNIOCHSopot, PL
19 350 PLNPRZEMYSŁAW CIERNIOCHSopot, PL
12 900 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.