Remont grobów wojennych na cmentarzu komunalnym przy ul. Białej w Lublinie
Gmina Lublin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00384597
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00384597/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-10 12:14
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d32b550e-1fb4-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 9462575811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00384597 z dnia 2022-10-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont grobów wojennych na cmentarzu komunalnym przy ul. Białej w Lublinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lublin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019514
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Króla Władysława Łokietka 1
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-109
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lublin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lublin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont grobów wojennych na cmentarzu komunalnym przy ul. Białej w Lublinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d32b550e-1fb4-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00384597
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00337941/47/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.30 Remont grobów wojennych na cmentarzu komunalnym przy ul. Białej w Lublinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00323496/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-P-I.271.70.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 487153,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie:
1.1) Remont mogił partyzantów Armii Krajowej i żołnierzy Wojska Polskiego, mogił nieznanych żołnierzy polskich z I wojny światowej oraz mogił w kwaterze legionistów polskich:
- wymiana zniszczonych obramowań betonowych na nowe, w postaci prostopadłościennych obrzeży/krawężników betonowych, prefabrykowanych, wraz z wykonaniem ławy betonowej pod nowe obrzeża,
- inwentaryzacja inskrypcji na krzyżach, oczyszczenie krzyży betonowych, wykonanie drobnych napraw, wymiana wskazanych krzyży na nowe,
- odnowienie napisów na krzyżach,
- założenie trawników na mogiłach ziemnych, wraz z ich pielęgnacją do końca okresu jesiennego po wykonaniu prac,
- wywiezienie i zutylizowanie materiałów rozbiórkowych,
- usunięcie zanieczyszczeń powstałych w wyniku prac i oczyszczenie terenu.
1.2. Remont Pomnika Legionistów I,II i III Brygady:
- oczyszczenie wszystkich elementów pomnika,
- dezynfekcja brył pomnika,
- wykonanie hydrofobizacji bryły pomnika,
- oczyszczenie krzyży betonowych, wykonanie drobnych napraw,
- odnowienie napisów na krzyżach,
- założenie trawników na mogiłach ziemnych Legionistów, wraz z ich pielęgnacją do końca okresu jesiennego po wykonaniu prac,
- wywiezienie i zutylizowanie materiałów rozbiórkowych,
- usunięcie zanieczyszczeń powstałych w wyniku prac i oczyszczenie terenu.
1.3. Montaż tablicy informacyjnej 1,8x1,2 m według wytycznych zgodnych z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021 r. w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowe lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych (Dz. U. z 2021 r. poz. 953 ze zm.).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212314-0 - Roboty budowlane w zakresie pomników historycznych lub miejsc pamięci
45112714-3 - Roboty w zakresie kształtowania cmentarzy
45453100-8 - Roboty renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie złożone wnioski odopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty zostały odrzucone.
W przedmiotowym postępowaniu oferta Wykonawcy ASECO CONSTRUCTION
LTD reprezentowany przez ASECO CONSTRUCTION Sp. Z o.o. Oddział w Polsce Ul.
Pijarska 8, 22-100 Chełm została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3) w zw. z art.
462 ust. 1Pzp ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U.
z 2022 r. poz. 1710). Oferta jest niezgodna z ustawą.
Wykonawca powierzył podwykonawcy cały zakres przedmiotu zamówienia.
Zgodnie z ustawą Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia
podwykonawcom.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-10-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |